Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tud beágyazódni?

Nem tud beágyazódni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy éreztem, sikerült a baba. figyeltem a testemet, a napokat, hogy mikor épp milyen folyamatnak kell történnie. DE a 10-12. napra, mikor be kellene pont ágyazódnia, barnázni kezdtem. Ez a ciklusom 24. napja körül van. Majd a szokásos 28.napon megjött. Lehetséges, hogy nem tud beágyazódni a baba? Többször volt már ez. Mi lehet a baj?????
2012. márc. 23. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hormon probléma. Kérj egy vérvételt a nőgyógyásztól!
2012. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"figyeltem a testemet, a napokat, hogy mikor épp milyen folyamatnak kell történnie"


Ezt te sem gondolod komolyan, ugye? Az első néhány napban nem érezhetsz semmit, max. bebeszéled magadnak a tüneteket. Ne görcsölj rá ennyire, mert lehet ezért nem jön össze. Nyugi, nincs ott semmi baj, csak magadnak kreálod a problémákat. Egyébként mióta próbálkoztok? Kívánom, hogy mihamarabb kopogtasson a gólya!

2012. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már van két gyerekem. Az előző házasságomból. Azonnal sikerültek, elsőre. De a mostani párommal már 5 éve nem jön össze.
2012. márc. 23. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
5 év alatt voltál már orvosnál? Kivizsgálták mindkettőtöket, hogy minden rendben van-e? Mert ha nem, akkor ideje lenne elkezdeni, mert ha ennyi idő alatt nem jött össze, akkor lehetséges, hogy egészségügyi, szervi problémák állnak a háttérben.
2012. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Voltunk. Nálam mindent megnéztek UH-on, volt rendszeres peteérés stb, a doki szerint minden OK. A páromat kéne rávenni egy spermavizsgálatra.... Gyanítom, az lehet a gond...
2012. márc. 23. 12:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Néztek nálad hormonokat is? Az is fontos lenne, mert attól, hogy UH-n minden rendben, peteérés is van, bizonyos hormonokkal lehetnek gondok. És igen, a párodnak sem ártana egy spermavizsgálat, mert lehet, hogy ott a bibi.
2012. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálam még nem néztek hormonokat. Majd most belevágunk és elmegyünk egy meddőségi központba. Sűrget az idő és nem fiatalodunk :(
2012. márc. 23. 12:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, menjetek minél hamarabb! Drukkolok, hogy hamarosan sikerüljön a babó! Sok sikert!
2012. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad barnáztál vagy barnázni szoktál menzi előtt?Ez utalhat hormonproblémára.Esetleg alacsony a progeszteronod.

Én mindenképpen kérnék a 3. és 21.napon egy vérvételt a nőgyógyászodtól!

A férjed mindenképpen menjen el orvoshoz.Lehet tényleg nála van a gond!

sok sikert!

2012. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha barnázni szoktál, akkor lehet progeszteron hiány is az ok, érdemes lenne megnézetni. A párod pedig menjen el spermavizsgálatra, mégha kellemetlennek érzi is, ezt meg kell tennie az ügy érdekében.
2012. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!