Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után bővebb fehér...

Peteérés után bővebb fehér krémes folyás miért van?

Figyelt kérdés
Eddig nem tűnt fel,hogy lett volna,max. mensi előtti napokban szokott pár nap,mostmeg lassan egy hete van,és néha szúr lent a méhem körül! Nem tudom ez a kettő összefüggésben lehet?
2012. márc. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy még nem is volt meg az ovulációd...és pont most tartasz ott.
2012. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ovukor nekem a petefészek körül szokott szúrni,ezt éreztem is múlthétvége fele,tehát szerintem ott volt ovum! Ez meg most alul szúr,szinte a szemérem mögött,talán picit feljebb,és középpen! 2-ra nem várom!
2012. márc. 23. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja,és hétvége óta megy fel a hőm,ebből is gondolom,hogy ovu már volt! És most úgy érzem nem igazán írtam jól az előbb,most éppen kicsit bal oldalon szúrkál,és feljebb! Majdnem mint peteéréskor! :D:D:D:D Bocsi,az előbb mintha nem ott érzetem volna! :D 30 évesen nem értem a saját testem jelzéseit! Ez szép! De decemberben hagytam abba a foggátlót,és azóta minden teljesen más,minden érzés szinte új! :(
2012. márc. 23. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Hányadik dpo-n vagy? Én a 8.-on. Napok óta non sok krémes folyásom van,de nagyon ilyen még nem volt.Te mikorra nem várod?Én 29-re és akkor van a szülinapom is.
2012. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Peteéréstől a ciklus végéig bármilyen folyás lehetséges.

Ebből nem lehet terhességre következtetni.

2012. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia 4-es,én ma vagyok a 21. cilusnapon! A hőm 17-én esett le,18-án ment fel,és azóta fent van! Szóval azt hiszem a 7. dpo-on vagyok! Vagy 8-on?
2012. márc. 24. 17:58
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja,és kb.2-ra nem várom!

Nem a terhesség miatt kérdeztem,persze örülnék neki,de jobb szeretnék júniusban teherbe esni a költözés miatt! Azt tudom,hogy bármilyen folyás lehet p.é. után,de azt nem tudtam,hogy ha nagyon sok van,akkor az normális-e!

2012. márc. 24. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta kedves Kérdező?

K.

2012. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!