Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a Zafír barátcse...

Mit gondoltok a Zafír barátcserje kapszuláról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azzal a céllal mentem el a közeli kis gyógyszertárunkba, hogy vegyek valami barátcserjét tartalmazó kapszulát, vagy homeos bogyót. A gyógyszerész felsorolta mi van nekik, és mondta, hogy holnapra, azaz mára jön Zafír is, van nekik mindig olyan is, és nagyon viszik. Hallottam ezt a pletykát, hogy nincs beregisztrálva, meg stb. De akkor hogy forgalmazhatnák? De mellette a gyógyszertárostól is nagyon jókat hallottam, meg itt a forumon is. Kinek van saját tapasztalata vele?:)
2012. márc. 24. 07:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem:)

4hónap sikertelen próbálkozás után találtam rá a bcs-re, az 5.hónapra terhes is lettem:) most 9hós a kisfiam:)


De 2 kolléganőmnek is ajánlottam, ők is szinte azonnal teherbe estek...


úgy hallottam, h azóta betiltották a bcs-t, de ha patikában árulják nyugodt szívvel szedd be, szuper jó én tapasztalatból mondom:)

2012. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál :)

Mi is 4 hónapja próbálkozunk, és pont peteéréskor voltunk együtt most is, és mégis megjött. Remélem én is ilyen szerencsés leszek, mint te...bízom benne :)

Gratulálok Neked! :)

Ma van a ciklusom 7. napja, baj ha csak ma kezdem el szedni?

2012. márc. 24. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
én sem tartottam be, megvettem és azonnal beszedtem az első szemet...nekem nem lett bajom, remélem neked sem lesz:)
2012. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja, és szorítok neked, remélem segít majd nektek is:)
2012. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi, én is remélem, hogy segít! :)))

Már kicsit el vagyok szomorodva, mert nagyon várnánk a babát, de bízom ebben a barátcserjében :)

Most megyek megvenni délelőtt. Te mennyit szedtél belőle? Napi 1-et?

2012. márc. 24. 08:44
 6/14 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatom: akkor sikerült a baba amikor elkezdtem ezt a fajta barátcserjét szedni :) Nem gondolom hogy véletlen egybeesés.


Fél éves nagyfiú anyukája

2012. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és én napi egyet szedtem. Utolsó vagyok
2012. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

igen napi egyet szedtem, de ha megtudod, h terhes vagy hagyd abba!

Majd írd meg, h segített-e neked is:)

2012. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom! Köszönöm, hogy írtatok, olyan jó ilyeneket olvasni! :) Remélem nekem is segít!

Ha másnak van még tapasztalata, örülnék neki ha megosztaná velem!

2012. márc. 24. 09:21
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


ilyet vettem a gyógyszertárban!

remélem jó lesz! :) Bármelyik napszakban beszedhetem?

2012. márc. 24. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!