Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a Zafír barátcse...

Mit gondoltok a Zafír barátcserje kapszuláról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azzal a céllal mentem el a közeli kis gyógyszertárunkba, hogy vegyek valami barátcserjét tartalmazó kapszulát, vagy homeos bogyót. A gyógyszerész felsorolta mi van nekik, és mondta, hogy holnapra, azaz mára jön Zafír is, van nekik mindig olyan is, és nagyon viszik. Hallottam ezt a pletykát, hogy nincs beregisztrálva, meg stb. De akkor hogy forgalmazhatnák? De mellette a gyógyszertárostól is nagyon jókat hallottam, meg itt a forumon is. Kinek van saját tapasztalata vele?:)
2012. márc. 24. 07:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is ezt a fajtát szedtem, napi 2 szemet reggel-este.


1 éve vártunk a babára és most az 1. barátcserjés hónapban pozitívat teszteltem :)))

2012. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Én sima gyógynövényboltban vettem, kérdeztem az eladót, azt mondta már ismét lehet szabadon forgalmazni, engedélyezték.

2012. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!! :)))) Vigyázz nagyon magatokra!!!! :))

Most ezen hezitálok, hogy egyet szedjek, vagy kettőt naponta. Mert a ciklusom elég furcsa, múlt hónapban rendesen 30 napra megjött, nem volt benne peteérés szerintem, most meg 44! napra jött meg, és a 28. napon volt a peteérésem. Úgy gondolom a sárgatest-hormonommal van valami gubanc. Lehet akkor napi 2 szemet kéne szednem? :)

2012. márc. 24. 18:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A tájékoztatóján az van, hogy napi 2-3*1 kapszula.

Így úgy gondoltam, 1 lehet, hogy kevés, de a maximális adagot sem fogom szedni, ezért maradtam a 2 szemnél.

Az már sosem fog kiderülni, hogy végül ez segített-e, van enélkül is összejön ebben a hónapban, mindenesetre nem bánom, hogy elkezdtem, bár most van 1,5 doboz kapszulám, mert előre bevásároltam belőle, de inkább ez menjen kárba ha lehet babánk :)


Az én ciklusaim nagyjából pontosak voltak, csak ugrált a luteálisom, meg a vérzésem is minimális volt, a PMS tünetekről nem is beszélve..., ezért kezdtem el szedni.


Hát most kaptam helyette még rosszabb terhestüneteket :D

2012. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!