Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reális amit a jósteszt mutat?

Reális amit a jósteszt mutat?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudok várni,ezért ma reggel csináltam egy jóstesztet,most vagyok ovu után 9 nappal és 5 nap múlva nem várom. Mind a két csík ugyan olyan erős. Szerintetek?
2012. márc. 24. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én négy napig néztem , egyre erősödö csik, elméletileg ez azt jelentheti hogy terhes ,a hőm sem esett le késett is 3napot, de én most voltam dokinál, csináltatott vérvételt is de baba nincs, csak petefészek gyulladás. Sajnos ez nem jelenti egyértelműen hogy babás vagy! Ne éld bele magad. De kívánom hogy neked baba jele legyen! Szorítok!
2012. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme jóstesztelni. Még pár nap és ugyis kiderül minden. Csak feleslegesen éled bele magad ha mégsem vagy babás.
2012. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 9.dpo-n már volt pozitív tesztem, de csináltam jóslót is. Ekkor még messze nem volt egyforma erősségű a két csík.
2012. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ekem sem jött be. Legalábbis eddig úgy néz ki. PCOS vagyok, bizonytalan hogy mikor kell megjönnie, de 1 hónappal ezelött kezdtem clostyzni, így elvileg nem késhetne túl sokat, szal mostanság kéne megjönnie. 4 enyhe pozitiv (ugyanolyan erősségű mindkét csik) LH teszt, 4 telejesn negativ terhességi teszt, terhességi tünetből a mellfájdalom, és az enyhe szurkálás/görcsölés... De ez szerintem a ciszták miatt van.
2012. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet enyhe pozitiv, ha egyforma erössegü a 2 csik? En is pcos vagyok es mindig volt egy halvany 2.csik a teszten a magas lh szint miatt, ami jellemzö a pcos-re.
2012. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Elúzú vagyok. Nekem 3 napon át ilyenek lettek az LH-k. Minden páratlan a reggeli vizeleteseket mutatja, a párosak pedig a délutáni 18 óra körülieket. A 4-en ltszik ami délutáni, hogy alig jött ki a csik. A többi ahhoz képes zerintem pozitiv, de mivel nem erösebbek a tesztvonalak, ezért irtam,hogy enyhe pozitiv.

2012. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!