Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.1 hete volt a peteérésem,...

Kb.1 hete volt a peteérésem, voltunk is egyutt a párommal. Azóta állando megfog jonni érzésem van, néha olyan eros, hogy járkálok a wc-e, hogy tényleg meg-e jott. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Mármint mi a normális???

Szerintem ezeket csak bebeszéled magadnak...ha sikerült kb most van beágyazódás..!

2012. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát ja!
2012. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Most akkor lehet ez baba?Most is nagyon gorcsolok,mint menzi elott,pedig ahhoz is még korán lenne.Már van egy fiam,de vele semmi ilyet nem éreztem.Sot egyáltalán semmit se,se mellfeszulés,se haspuffadás......,semmi.Szoval ez a mindjárt megjon érzés nekem uj,legalábbis ilyen korán.
2012. márc. 24. 12:57
 4/24 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld én is így vagyok valahogy!! 1 hete voltam a párommal és 2-3 napja felpuffadtam,kotyorog a hasam,meg fog jönni érzésem van,fáj a mellem,és állandóan megyek pisilni!! Hozzáteszem,mindenki más....!! Nekem sajnos most volt egy vetélésem jan 25-én,már 9 hetes voltam! :( Pont ugyan ezek a tüneteim voltak akkor is!! amúgy már van két kislányom! 4 és 3 évesek! De nagyon szeretnénk,még babát,jó lenne ha összejönne,mert már 32 hónapja próbálkozunk!! Abból sikerült ugye egy,ami sajnos elment! Nagyon nehéz feldolgozni! :(
2012. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Hát sajnálom hogy így jártál,remélem most osszejon.A fiam nekunk is egyre sikerult,és a kisteso már 2 éve várat magára.Nem tudom hogy velem-e vagy a párommal lett a gond,orvosnál nem voltunk,de a párom nem is akar elmenni.Azt mondja,hogy már van egy fia,ha jon a másik akkor jon,ha nem akkor nem.de én nagyon szeretnék,és nem tudom mi lehet a gond.lehet nagyon rágorcsoltem,vagy nem is tudom.de ez a korai eros megjon érzés ez uj nekem.te amugy mikorra nem várod?írj ám majd folyamatosan,hogy mi va veled.amugy nekem haspuffadás csak tegnapig volt,most teljesen lapos a hasan,de a gorcsolgetés ugyanúgy megvan.
2012. márc. 24. 13:13
 6/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok! Nálam is ugyanez van! 2-3 napja nagyon fura mensi szerű görcseim vannak,nemtudom hova tenni! 10 napja voltunk együtt,talán beágyazódás lenne? :)

2012. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szitu,hogy párom nem fog orvoshoz menni! Előző kapcsolatából van egy 16 éves lánya! Meg tőlem van 2 lánya! Nagyon szeretnénk még babaát,főleg ha egy kisfiú lenne!! De lényeg,hogy egészséges legyen! Igazából én nem nagyon tudom követni a menstruációmat mert van mikor össze-vissza jön meg! Pl.: Most volt a vetélésem,amit műtétileg fejeztek be jan 25-én,febr 28-án jött meg arra számolok kb:30 napot,így márc 29-én nemvárom!! Tüneteim mondom megint ugyan azok,de full korai lenne,és most nem tudom hogy mi van! Hát várok még egy kicsit aztán tesztelek! Te merre laksz? :-))) Adrienn..
2012. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én Szlovákiábol vagyok.Igen,lényeg hogy egészségesek legyenek a babák.Egyszer voltam jósnonél,még nagyon régen,és o azt mondta nekem,hogy egy barna lesz a férjem és lesz egy fiam és egy lányom.Na a barna férj és a fiu bejott,a kislány nagyon várat magára.Csajok!!!írjatok hogy mi lett veletek,nagyon kíváncsi vagyok,hogy esetleg mi várna rám is.én csak ápr.5-re nem várom,még hosszu az ido,ezért is fura ez a korai érzés.
2012. márc. 24. 13:44
 9/24 anonim ***** válasza:

Jön majd a kislány is biztosan! :)

Én majd csak csütörtökön tesztelek,mindenféleképpen írok mi lett! :)

2012. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szlovákiából? Én meg a túloldalról kicsit lejjebb!!! Szeretnék átmenni majd ha eladjuk a házunkat,akkor talizhatnánk mert még soha nem voltam ott,segíthetnél,hogy hol kell vásárolni ott!! Írjatok ha tudtok valamit,én is megírom majd!! :)) Remélem összejön neked a kislány,nekem meg a kisfiú! Sok sikert! :))
2012. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!