Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan 25-én volt egy vetélésem...

Jan 25-én volt egy vetélésem amit műtéttel fejeztek be, szerintetek tényleg hamarabb teherbe lehet esni egy ilyen után, mert még emlékszik a terhességre a szervezet? Vagy ez nem igaz? Ti ilyen után mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne a valasz, mert nekem meg tegnap volt mutetem:( a doki 3 honap pihenoidot javasolt, nemtudom ha betartjuk mind a 3at
2012. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első vetélésem után 2 évre sikerült teherbe esnem. Kivártuk a 3 hónapot. Született egy fiam. Aztán szerettünk volna tesót. Sajnos nem sikerült, vetélés lett abból is. Ez a terhesség kb 5 hónap alatt jött össze. A vetélés után 2 hónapot vártunk és már próbálkoztunk. A harmadik hónapon jött össze.
2012. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnálom! (első válaszoló)

Nekem is azt mondta a doki,hogy 3 hónap,de mielőbb szeretnénk! Visszaszámoltam,hogy kb márc 17-én volt peteérésem,mert ezeket én nem nagyon tudom követni mert van mikor össze-vissza menstruálok,lényeg hogy pont akkor voltunk együtt,és pont azok a tüneteim vannak,3 napja,mint az előző terhességnél,ami sajnos nem sikerült! Van már két kislányom 4 és 3 évesek! MIndegyiknél az volt az első tünetem mikor még a teszt sem mutatta ki,hogy kotyorgott a hasam,meg olyan érzésem volt mikor,mindjárt megjön! Most is ez van,meg fejfájás,puffadás,sokszor pisilek,meg pattanások,mellfájdalom! Még hiába is csinálnék tesztet,szerintem nem mutatna ki még semmit sem! Létezik,hogy a beágyazódást érzem? Nagyon szeretnék babát!! :)

2012. márc. 24. 14:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom mind kettőtöket!! Engem azzal vigasztalt a doki,hogy nem lett volna eglszséges!!! Remélem jól alakulnak a dolgok mindenkinek!
2012. márc. 24. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly márciusban volt, és azóta sem jött össze, de már rajta vagyunk a kivizsgálásokon..


Remélem nektek hamar sikerül majd!!!

2012. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szept. 23-án volt a műtétem, 14. héten vetélés súlyos vashiány miatt (orvosi hiba). Dec. 1-én csörögtem a dokinak, hogy megint van egy pozitívom, akkor voltam 6 hetes. Dec 10-én ismét kórház, vetélés fertőzés és ugyanúgy vashiány miatt.

Most késik, de a tesztek negatívok.

Várd ki a 3 hónapot azért, biztos ami biztos. Tudom, hogy nehéz, de nem véletlenül mondják... neked is lehet belőle fertőzés.

Sok sikert kívánok a mihamarabbi gondtalan babaváráshoz!

2012. márc. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is mindenkinek tiszta szívből kívánom a legjobbakat!! :)
2012. márc. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!