Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondaná valaki hogy hogyan...

Elmondaná valaki hogy hogyan kell figyelembe venni a hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést nem igazán értem, de a babatervezők otthona oldalán mindenre találsz szakszerű választ! Nagyon jó oldal.
2009. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A baba hőmérsékletével kapcsolatban: ha szájba fülbe méred akkor a 38 tól felefelé van láz,37.5től hőemelkedés ha nem szenved akkor (eszik rendesen,nem nyűgös,nem levert)ne adj lázcsillapítót( kúp,vagy nurofen szuszp.) 38 felett lehet adni kúpot -germicid,ez durvább,vagy a light-os a nurofen szuszpenzió. Ha fenékbe méred le kell vonni 0.5 egységet( ha 37.5 akkor csak 37 a hő) Nagyon magas láznál 39 körülinél lehet hűtő fürdő amit fokozatosan hűtesz. Ha a peteérésre gondolsz hogy akkor hogy kell értelmezni az passz!!
2009. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi ha félreérthető voltam, arra gondoltam hogy mikor mennyi a hőmérséklet peteéréskor teherbeeséskor mensi előtt?
2009. jún. 14. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:

A mennyire nem lehet pontos valaszt adni, az egyenenkent valtozo.

Mensi elso napjan elkezded merni, nekem akkor meg magas, 2-3 nap alatt esik le. Nekem 36.4 korul mozog a ciklus elso feleben, ez az alapho. Peteeres elotti napon, vagy peteeres reggelen nekem mindig leesik meg jobban, altalaban ket tizedet, majd kovetkezo reggelen megugrik, magasabb lesz, mint a ciklus elso feleben. Olyan 36.8 korul szokott lenni. Es ez igy is marad ciklus vegeig optimalis esetben. Ha egy-egy nap valamilyen oknal fogva visszaesik, akkor az meg normalis, de ha tartosan leesik peteeres utan, vagy ossze-vissza ugral fel-le, akkor vagy valamilyen gond van a hormonokkal, vagy rosszul mersz.

Mensi elott, vagy mensi reggelen ismet leesik az alaphore, amit ciklus elejen mertel, ha viszont tovabbra is fent marad, illetve nem jon meg a havi, akkor valoszinuleg baba van.

A peteeres elotti leeses nem mindenkinel figyelheto meg, van akinek egybol csak emelkedik.

2009. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már 5 napja késik a mensim és 37 körüli a hőm. lehet hogy terhes vagyok?
2009. jún. 14. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:

A harmadik valaszolo vagyok.

Elegge gyanus a dolog.

En tesztelnek a helyedben. Na jo, en turelmetlen fajta vagyok, raadasul a mensim mindig oramu pontossagu, ugyhogy en mar negy nappal ezelott teszteltem volna.

Nekem eddig csak egyszer kesett az elmult tiz evben, amikor terhes lettem a fiammal. :-)

Neked rendszeresek a ciklusaid, vagy maskor is volt mar ilyen?

Mikor merted a hodet? Agyban fekve ebredes utan egybol?

Van-e otthon teszted?

Majd ird meg az eredmenyt, szurkolok!

2009. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Reggel mértem, mikor felébredtem.Nem szokott ilyen magas lenni.Általában 30-31 naposak a ciklusaim.Most épp nincs itthon tesztem, de majd holnap veszek egyet...talán sikerül, de nem merem elbízni magam.Pár napig feszült a mellem és szúrkált a hasam, lehetnek ezek is jelek?
2009. jún. 14. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetnek, de en nem vagyok nagy tunetszakerto. Nekem az a velemenyem, hogy a terhesseg legfobb tunete ilyen korai szakaszban az elmaradt mensi es ezt koveti a sorban a magas ho.

Masra en nem is vagyok hajlando figyelni, ugyanis a babas tunetek majdnem ugyanazok, mint a mensis tunetek.

2009. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem ezek a babás tünetek :-)
2009. jún. 14. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!