Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOSok, hány mm szokott lenni...

PCOSok, hány mm szokott lenni a nyálkahártyátok?

Figyelt kérdés
Már akinek nézi a doki. Nekem most 14 mm... Nem tudom, hogy PCOS-nál hogy van, de az egészségeseknél 16 mm körül már meg szokott jönni! Akkor elvileg nekem is meg fog?
2012. márc. 25. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem mikor az utolsó spontán ciklusom volt, akkor előtte nap néztek uh-t akkor mondták hogy hamarosan megjön, endometrium 7mm-es. másnap megjött. de lehet a vizsgálat miatt, mert eléggé kellemetlen volt.
2012. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hm... 7 mm az ugy tudom a fogantatáshoz (beágyazódáshoz a minimum, de hogy menszi elött? AKkor tényleg lehet, hogy a vizsgálat okozta.
2012. márc. 25. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem biztos hogy a vizsgálat okozta, mert a vizsgálat után úgy éreztem, hogy majd leszakad a hasam alja. nagyon kellemetlen volt. ráadásul holnap megint megyek uh-ra (kaáliba). csak nem tudom, hogy mit néznek mert kb 3 hete voltam (uh-n). az igaz, hogy a 11. napon leszek de úgysem látnak (peteérés) semmit mert nincs spontán ciklusom, vagyis csak nagyon ritkán :(
2012. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi volt az UH-n?
2012. márc. 26. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy érdeklődtél!! ugyan azt mondták, mint 3 héttel ezelőtt. zsúfolva van tüszőkkel, de cisztám nincs, szóval ez ami most van nem mondható pco-nak (mert decemberben mikor a műtétem volt a cisztákat kivették). Annyi, hogy a tüszőim nem tudnak megérni. és nincs peteérés.

írt fel gyógyszert (provera-t) amitől majd megjön utána megint closty-t kell szednem és félidőbe megint uh. És akkor már azt mondta, hogy tudni fogják hogy mi lesz, vagy hogy mivel fognak stimulálni.

2012. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

SZia!

Értem. Volt hormonvizsgálatod, amiből megállapitották hogy nincs PCOS-ed? Mert nekem is tele vannak tüszökkel a petefészkeim, a hormonvizsgálatok is ezt igazolják. Sok férfihormon minimális női....

2012. márc. 27. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban volt egy hormonvérvételem. Akkor a tesztoszteronom 79 volt (76 a legmagasabb határ). Decemberben megvolt a műtét és idén januárban voltam megint hormonvérvételen és addigra lecsökkent 56-ra. Tudom, hogy 50 felett magas, de jóval alacsonyabb mint volt! És az összes eredményem referencia értékek között van.
2012. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az hogy referenciaérték között van, nem azt jelenti, hogy az teljesen jó. Nyilván, ha benne van a tartományban, de mondjuk a felsőhöz közelit, az nem jó. Nekem ezt mondta a dokim...Én ugy döntöttem hogy kérek időpontot endokrinológiára, de mondjuk nekem 3ból 2 orvos PCOS-t mondott. AMugy irj légyszi privit, ott megadom a mail cimem ha gondolod, és akkor ugy folytathatjuk az értekezést, ha te is ugy gondolod:)
2012. márc. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!