Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív teszt?...

Szerintetek ez pozitív teszt? Délután fél 5-kor csináltam. Teszteljek még reggel is a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 25. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez bizony pozi!

34hkm

2012. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Férjemmel szeptemberben házasodtunk össze. Januárban abbahagytam a fogamzásgátló szedését, februárban indult a babaprotekt,de nem görcsösen, úgy voltunk vele majd ha jönni akar jöjjön. ezt a tesztet akkor csináltam mikor 6 napja késett, legközelebb csütörtök reggel csinálok még egyet.

Hihetetlen, kismama leszek! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar összejön!

2012. márc. 26. 18:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

35hkm

2012. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitív!Egy kicsit irigy vagyok,de örülök neki hogy neked ilyen hamar jön a picur!
2012. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Örülök is neki, de még nem voltam dokinál. Hétfőn megyek.

Remélem minden jól fog lezajlani.

2012. márc. 29. 16:27
 16/18 moniquelime ***** válasza:
Gratulálok! :)
2012. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Totál pozitív, annyira gratula :)
2012. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 rukimeki1 ***** válasza:
Az! :) Nekem is ilyen volt. Alacsonyan lehetett a HCG (terhességi hormon) szinted, lehet sokat ittál, vagy fiatalka terhesség. Nekem 4 hetes volt a baba mikor megcsináltam. Nagyon halvány volt. 2 hét múlva csináltam másikat (más fajta teszttel) amire tudatosan készültem és a pisi előtt rengeteget ittam. Nem mutatott a teszt semmit. Azt hittem elhussant vagy nem tudom a baba, de azért valahol éreztem lehetetlen, hogy nem vagyok az. Csináltam utána közvetlenül megint ilyen pohárba bele tevőset ami megint halványan lett csíkos. Egy 20 percre rá az is becsíkozódott ami előtte nem! :) Ma egy 8 hónapos fiúcskának vagyok a boldog anyukája! Úgyhogy gratulálok, és nagyon boldog babavárást nektek! :)
2012. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!