Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen a börtönőrök élete?...

Milyen a börtönőrök élete? Szeretik a munkájukat? Pozitív és negatív részei is érdekelnek. Lehetőleg csak BV-ben dolgozók vagy hozzátartozóik válaszoljanak.

Figyelt kérdés
Megkezdtem a felvételi eljárást és nincs ismerősöm aki itt dolgozna. Halottam több dolgot, jót és rosszat is (több rosszat) de általában ezek csak olyan embereknek az előítéleteik, akiknek igazából fogalmuk sincs az egészről. Én felnézek azokra akik itt dolgoznak, hiszen a társadalom legaljával foglalkoznak. Privátban is várok üzeneteket.
2012. febr. 12. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Ha pszichopata vagy, tökéletes hely.
2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen okos válaszokra nem voltam kíváncsi.
2012. febr. 12. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy 7-től 5-ig típusú, mosolygós meló. Viszonylag normális ember vagy megtanulja különválasztani az ilyen stílusú munkát a magánéletétől, vagy belebolondul.


Sok mindent kell eltűrni az elítéltektől. Persze, te is intézkedhetsz, de nem üthetsz pl. azonnal, vagy nem szólhatsz be neki rögtön.

2012. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És mennyire szeretik a munkájukat több év után??
2012. febr. 13. 17:45
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

ha szadista vagy, vagy meleg, akkor tűrhető...


...de akkor király, ha mindkettő!

2012. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszát nem értem, kifejtenéd jobban.
2012. febr. 13. 20:49
 7/19 anonim válasza:

Helló!

Azt írtad, hogy megkezdted a felvételi eljárást. Lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban:

1) Nincs most létszámstop?

2) Nem voltak elutasítóak? Volt már valami vizsgálat is?

3) Mikor jelentkeztél, és hova?

Egyszóval infókra lennék kíváncsi, hogyan jelentkeztél, egyszerűen besétáltál a BV intézetbe érdeklődni?

2012. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1, Nincs

2, Nem voltak

3, Erre csak annyit h a fővárosba

2012. febr. 14. 14:45
 9/19 PROLI1960 válasza:
78%

A provokációkra adott higgadt válaszaidból arra következtetek,hogy neked jók az idegeid ehhez a munkához.

Csináltam ,de sajnos csak 2 évig,igaz "az átkosban" de néha

kemény dolgok voltak.

2012. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nos az én férjem körletfelügyelő és nem abban a kalitkában, ahol tyúktolvajok ülnek :)

Hogy milyen az élete? Hm... Abból a szempontból, hogy bejelentett melóhelye van, ill. hogy szolgálati lakásban lakunk tök jó. Ennyit a pozitívumról!

Naponta (már 4 éve) idegeskedek azon, hogy egyáltalán látom-e még, minden nap úgy válunk el, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy bármi megtörténhet. Kapott már fenyegetést, halálosat is, és nem csak ő, hanem a családja is! Volt már a másik körleten fegyőr leszúrása, férjemet 3szor támadták be, de eddig nem volt gond. Remélem nem is lesz.

Amúgy ez nem mindennapos, általában az a jellemző, hogy felügyeli a körletet, ahogy kell, néha odacsap...

A tiszteletet ki kell vívni, már rögtön az első napon, különben a rabok szétszednek és leszarnak!

Mozgalmas a böriben az élet, főleg, ha egyedül vagy a körleten (séta, kajáltatás, orvos, nevelő, látogatás biztosítása, ellenőrzés, és a sok köcsög öngyilkos cigányra is figyelni kell), tehát lelkileg igen megterhelő és bizony előfordul, hogy ezt a férjem haza hozza. Próbálj meg szabadidődben olyan hobbit csinálni, amivel totál ki tudsz kapcsolódni. A férjem horgászik például. Ha minden nap hazaviszed a benti dolgokat, és komolyan veszed a fenyegetéseket, akkor nagyon gyorsan fel fogod adni.

Amúgy most a fizu sajnos kevesebb lett, mert sok mindent megvontak tőlük, innen 16-an adták be a felmondásukat, mert nem éri meg ennyi pénzért életet kockáztatni.

Igazából sok pozitívumot nem tudok írni, mi is csak azért vagyunk még itt, ill. a férjem a börtönben, mert kaptunk szolgálati lakást (albérletet nem tudunk fizetni).

Amúgy ő szereti csinálni, és nem azért, mert ez az életcélja, csupán vall egy nézetet :)

Sok sikert!

2012. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!