Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet az 5. vagy a 6....

Sikerülhet az 5. vagy a 6. inszemináció is akár?!

Figyelt kérdés
Ha eddig nem sikerült egy sem,akkor van azért rá esély hogy valamelyik fog?Lehet,hogy hülye kérdés,de kicsit lemondtam a dologról,mert olyanokról nem hallottam akiknek az 5.vagy 6. járt eredménnyel...(általában a 3.-at 4.-et)
2012. márc. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

1 lányt ismerek, akinek a 6. inszem. sikerült, illetve 2-t, akinek az 5. Legtöbbet sajnos olyat ismerek, akinek egyik sem sikerült (pl. nekem sem), illetve több olyan lányt/nőt, akinek viszont az 1. vagy a 2. sikerült.


4 évet töltöttünk el meddőségi kezelésekkel, így elég sok történetet hallottam. (Nekem 4. lombik sikerült).

2012. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Attól tartok nekem sem fog egyik sem! :( 4. lombik....szegény akkor nem irigyellek Téged sem,nekem sok már ennyi csalódás,több,mint 3 éve próbálkozunk...tudom hogy sokan még ennél is többet várnak,de én ezt is soknak érzem :( De akkor Te is rengeteg csalódáson mentél keresztül....

Egy baba lett vagy kettő? Megszülettek már?

2012. márc. 26. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most valószínűleg terhes vagyok, ma lett 2 csíkos, de eszeveszett halovány. Nekünk ez az első, ha fogant, akkor már nem ketten, hanem hárman vagyunk itt :)

Az nem jelent jót, ha az 5.-6. sem sikerül. Nem tudom, nekem nem volt ilyenem, nem vagyok tapasztalt.

Talán vizsgáltasd ki magad.

2012. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sikerülhet, azért csinálnak még valakinek 5-6-at.

Mondjuk mi 3 után lombikot csináltattunk. Ami másodjára siekrült.

2012. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. voltam:

hármasikrek lettek, januárban voltak 1 évesek :-)

2012. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Aki azt tanácsolta,hogy vizsgáltassam ki magamat...már minden létező vizsgálatot megcsináltak nálam,és semmit sem találtak!Annyi a baj,hogy a párom spermái nem elég mozgékonyak!3 éve vizsgálgatnak,nem tudom mit lehetne még vizsgálni...
2012. márc. 27. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. én a 4. inszemináció után feladtam, és az 5. után lombikot akartam, de a férjem és apukám tanácsára megcsináltattam a 6. inszeminációt. Sikerült! most 13 hetes kismama vagyok. bíztattak, hogy most tavasszal sokan estek teherbe. mindkettőnknél minden rendben volt. nem is értettük, hogy miért nem előbb sikerült. kitartás!
2012. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Úgy tűnik a 6. inszeminációnk sikerült!Pedig annyira nem hittem már benne..... Ma megyek orvoshoz :) Remélem jó híreket kapok majd!! :)
2012. jún. 27. 09:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó híreket kaptam :) Ott a picurkánk,és már szívhangja is volt :)) Szóval sikerült a 6. inszemünk :))
2012. júl. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!