Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki volt már inszemináci...

Ha valaki volt már inszemináción, fájdalmas volt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos megint nem sikerült a babám. Azt hiszem, az a baj, hogy a páromnak nagyon kevés a spermája. Így sosem fog összejönni természetes úton. Kérlek, aki inszeminációval esett teherbe, írjátok le, hogy miképp zajlott és fájt-e amikor a méhszájat kinyitják, hogy felfecskendezzék a spermákat. Várom válaszotokat!!!!

2012. márc. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 3szor volt inszeminációm,és egyáltalán nem fájt!

Kb. olyan érzés,és addig is tartott,mint a rákszűrés.Én nem éreztem a "méhszáj kinyitását",néhány perces kellemetlen érzés volt az egész....teljesen kibírható....

Baba sajnos nem lett...sok sikert Neked!!!!

2012. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Nálad miért volt inszemináció? Kevés sperma miatt??????
2012. márc. 17. 20:40
 3/78 A kérdező kommentje:
Tényleg hormonoznak is?????
2012. márc. 17. 20:40
 4/78 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2x.Baba nem lett belőle sajnos.De semmi tényleg olyan mint egy rákszűrés.Szerintem a lombik esélyesebb,a pociba az eredmény :-) kívánom a legjobbakat!Mielőbbi babavárást!
2012. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
A lombiknál nem nagyon veszélyes, ahogy a petesejteket leszívják? Úgy hallottam, hogy a hüvely szúrják át átlósan és úgy vezetik fel a petefészekbe a tűt és szívják le a petesejteket. Hormonoznak is nagyon sokat. Nem veszélyes? mennyire fájt amikor leszívták a petesejteket????
2012. márc. 17. 20:44
 6/78 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy azt hiszed, hogy kevés?

Nem fáj.

A lombiknál a leszívás se, altatásban csinálják.

2012. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:

két inszemem volt. egyáltalán nem fáj. kicsit tágítanak, be apa cuccát, negyed óra fekvés és már mehetsz is.


lombiknál a leszívásnál altatnak

2012. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj, a doki kicsit matatott, majd azt mondta, hogy kész vagyunk:) A rákszűrés szerintem rosszabb, mert ott ki is csippentenek egy darabot a méhszájból. Engem nem tágítottak, egy vékony hosszú fecskendőt helyezett be a méhszáj nyílásán és kész, én semmit nem éreztem, még kellemetlennek sem volt mondható.

Még 10 percig feküdtem ott az asztalon, és mehettem haza.

A férjem nagyon kevés és rossz minőségű spermája miatt kellett elvégezni az inszeminációt, és szerencsére nekünk egyből sikerült.)

2012. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az inszem tényleg kb annyira kellemetlen, mint a rákszűrés. Valóban kicsit "hormonoznak is". Minimálisat általában, én pl clostit kaptam 5 napon át 1-et. Ilyenkor a cél 2-3 tüsző érlelése. Hogy ehhez mennyi hormon kell, egyénfüggő, de tényleg csak alap. Lombiknál a cél a minél több tüsző érlelése, ezért kell az erősebb stimu. De jó dokival, márpedig a meddőségi centrumokban jó dokik vannak általában, nem lehet gond. A leszívás altatásban történik, em fáj. Utána esetleg egy kicsit (nekem enyhe mensis fájdalmam volt), de adnak fájdalomcsillapítót ha kérsz. Mire teljesen felébredsz, már el is múlik. :-) A beültetés ugyanolyan, mint az inszem, csak nem sperma van a fecskendőben, hanem embrió. :-)

Ha a dokid azt mondja, csak lombikkal van esélyetek, akkor ne félj tőle, vágj bele nyugodtan. :-)

2012. márc. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:

Nem volt fájdalmas,olyan kicsit felpuffadás érzésem volt!

Általában mindenki kap hormonokat,mert ha már inszem,akkor egy ideje valami nincs rendben!

Próbáljátok ki a fer14-et ez jó a spermaszám növelésére!Sok sikert!

2012. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!