Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert kell varni 3 honapot a...

Miert kell varni 3 honapot a terhesseggel, missed ab utan, miert nem eleg 2 menszi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én két mensit vártam meg és a harmadik már nem jött meg. Rögtön terhes lettem, semmi bajunk sincs. 20hkm.
2012. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert 2 havi menzeszből még nem látod, hogy helyre állt-e a ciklusod, viszont 3 haviból már igen. Véleményem szerint teljesen mindegy, hogy 2 vagy 3, én a biztosra mennék. Semmire nincs garancia. Nekem is volt sajnos abortuszom, az orvosom 3 hónapot javasolt, eszembe sem jutott, hogy ne várjam ki. A negyedik hónapban is megjött, de az ötödikben már nem, és van egy egészséges, 7 hetes pici lányom. Ki tudja, hogy mi történt volna, ha nem hallgatok az orvosomra? Soha nem tudnám meg erre a választ, de nem bocsátanám meg magamnak, ha a türelmetlenségem miatt bármi baj történt volna.


Szerintem várjátok meg a 3 ciklust, és utána próbálkozzatok újra, tiszta lelkiismerettel!!!


Sok szerencsét kívánok hozzá!

2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most voltam pár napja dokinál kontroll miatt szintén missed ab-om volt,1 menszi megvolt most várom a 2.-at. 3 mensit akartunk várni,de most a doki mondta hogy próbálkozzunk nyugodtan,még győzködött is hogy semmi értelme tovább várni,úgyhogy most belevágunk.


Neked mikor volt a műtét? Te is türelmetlen vagy?

2012. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tavaly 2 missed abom volt 3 hónapot kivártuk a kettő közt.. aztán a második műtét után meg sem jött a mensim mert ott figyelt a következő.. :) vele minden rendben van!

Az elején nagyon megijedtem h nem lesz-e baj h ilyen korán jött de az orvosom teljes mértékben megnyugtatott és csak mosolygott h ez aztán gyorsan jött. Semmi fejmosás, semmi ijesztgetés nem volt részéről. Természetesnek vette h ott az újabb, kedvesen gratulált! :)

22 hetes kismama

2012. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a valaszokat, szomoru hogy hany ilyen eset tortenik:(


Nekem meg csak most volt penteken a mutet, 8+3 hetesen, de en soha szivhangjat nem hallottam :((( mar a legelejen elhalhatott, csak 7 hetesen fogadott a dokim eloszor.


Turelmetlen nem vagyok, csak olyan furcsa most, hogy eddig volt 1 celom s most olyan semilyen:), a masik pedig hogy igy csak noni fog a korkulombseg a babaink kozt, mert a lanyom most masfel eves.

boldog babavarast nektek!!!!

2012. márc. 27. 11:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett várnom,azt mondta a doki már a 3 hetes kontrollon hogy nem kell védekezni mehet élesben,az én babám 12 hetes volt.Következő hónapban már terhes is maradtam,nem lett semmi baj a kisfiam most 4 hetes,terhesség alatt sem volt semmi probléma.
2012. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: nekem is másfél évesem van,kisfiú. Én is kisebb korkülönbséget szerettem volna,de remélem hamar sikerül a kistesó.
2012. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
valójában nem is a testi regenerálódás hanem a lelki egyesúly megtalálására van ez a 3 hónap. De én úgy voltam vele h minél előbb akartam egy újabb esélyt , egy újabb babát ami enyhíti a fájdalmat. Van aki úgy véli ő soha többet nem akar teherbe esni akkora fájdalom ez, bennem épp ellenkezőleg hatott ez a 2 vetélés.. addig meg sem álltam volna míg nem sikerül újra. Ha 10 szer akkro tízszer próbálom meg.
2012. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont most tettem fel én is egy kérdést, mert az én dokim meg 6 hónapot mondott... A nagytesó problémamentes terhesség után természetes szüléssel érkezett, most 2,5 éves, így nagyon érdekel, hogy pontosan mi az oka ennek a nagyon hosszú várakozásnak :-s Iszonyatosan hosszúúúúú! :-s
2013. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

szia, en azota ujra babat varok, 22 hetes leszek szerdan. Mi kivartuk a 3 honapot es meg 4et mert csak a negyedikben jott ossze a mostani baboca. Akkor foganhatott mikor kellett volna szulessen a masik , lehet o kuldte :)

Szerintem a 6 honap nagyon sok, attol fugg mennyi idosen vesztetted el, 3 boven eleg, masok meg annyit sem varnak, nekem mondjuk napra pontosan vissza allt a ciklusom utanna. Sok szerencset!

2013. márc. 11. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!