Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek kimarad a mensie 2-3...

Akinek kimarad a mensie 2-3 hónapot! Azalatt az idő alatt teherbe eshet?

Figyelt kérdés
hogy mondjuk 2hónapja nem jött meg de a 3.hónapban sem(de azért mert idő közben babás lett).volt valaki így?
2012. febr. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
nekem sem jöt meg 3 hónapig és nem lettem terhes gyógyszerrel hozták meg "norcolut" mivel nem jön meg így nincs is peteérésed!így nem is lehetsz terhes , én ugy tudom!!
2012. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En csak a sajàt esetem tudom leirni.A ciklusom elèg rendszertelen.Vannak honapok,mikor egyàltalàn meg sem jon.(Jott) A mult èvben csak kb.minden màsodik honapban volt menzeszem.Mivel babàt akartunk,el voltam keseredve,mivel azt mondtàk,hogy valoszinu nincs peteèrès vagy csak ritkàn.Elotte nem voltam kivizsgàlàson ezugyben mèg.Jan.,febr.volt,màrc.nem,àprilisban volt,màjusban nem.Ezutàn 40 napra csinàltam tesztet,negativ volt.Kozben kèrtem dokihoz idopontot (endokrinologus)Csak augusztusban kaptam.Juniusban nem volt vèrzès,julius elejèn ujabb teszt,persze negativ.Innentol fogva depi,na,nekem tuti bajok vannak a hormonokkal,mikor ès hogy lesz nekem babàm...Tudtam,h van idopontom a dokihoz,ugyhogy màr nem is gorcsoltem ezen.Augusztus kozepèn orvos,erre majd leestem a vizsgàloszèkrol,mert az elso vizsgàlat uh volt,ami kimutatta a petezsàkot+szikholyagot,egy egèszsèges 5 hetes terhessèget! Julius kozepèn volt egy spontàn peteèrès amit el is kaptunk vèletlenul :) Mondom,akkorra màr nem is gondolkodtam a teherbeesèsen,inkàbb vàrtam,h mehessek a dokihoz ès kideritsuk a bajom aztàn kezelès stb. Szoval nem lehetetlen!:) En azonban mègis elmennèk a helyedben egy kivizsgàlàsra,mert azt mondom,a honapokig kimarado mensi nem termèszetes! Oka van,ki kell deriteni,a bajt kezelni ha van.

Sok sikert!

2012. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon rendszertelenek voltak a ciklusaim. Sőt, volt, hogy fél évig nem is menstuáltam. Aztán volt két rendes ciklusom, de a harmadik megint elmaradt......mentem is a nőgyógyászhoz! Végeztek hormonvizsgálatot, amiből azt látta az orvos, hogy olyanok az értékek, mintha terhes lennék! Mondtam is az orvosnak, hogy ne viccelődjön, hiszen egy korbbi UH is kimutatta, hogy nincs peteérésem! Azért elküldött vérvételre, aholis hCG szint már az egekben volt és az UH-on már ott volt a szívverés! (-: Azóta már 19 hónapos a kisfiam és tervezzük a kistesót is!

Jól becsapott a szervezetem, de pozitív értelemben!

Szóval, ne keseredj el! Hidd el, léteznek még csodák! Végeztess el egy nőgyógyászati kivizsgálást (hormon szint, UH), lény pozitív és össze fog jönni a baba! Drukkolok!

2012. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno volt egy extrém hosszú "ciklusom", amelyben a 97. napon spontán peteérésem lett. Csak sajnos lecsúsztunk róla....

Persze természetesen ez egy abnormális eset és csak azt akartam szemléltetni vele, hogy bármi előfordulhat...

De egy alapos kivizsgálás mindenképpen célravezető lenne.

[link]

2012. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!