Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Tudom, hogy...

Mit tegyek? Tudom, hogy tesztelnem kéne egy kis bátorításra lenne szükségem annyi sikertelen hónapon vagyunk túl!

Figyelt kérdés
A múlthét elején teszteltem a nemvárt előtt jóval tudom-tudom de nem bírtam ki negatív lett ugyhogy elszomorodtam letettem a babóról erre a hónapra is viszont pénteken volt a nemvárt napja és azóta semmi, igaz tünetem sincs, eddig semmilyen folyásom nem volt aminek örültem tegnap viszont kevés vizes folyás kezdődött és a derekam is elkezdett kicsit fájogatni akkor mésgicsak megjön? Nem merek tesztelni, jó volt örülni kicsit pénteken..de azóta, ja és lehet butaság de pénteken amikor együtt voltunk a párommal azt mondta alig érte el a méhszájamat ezt furcsálta meg szokta érezni a mensimet így összezavarodtam bátorítás kéne
2009. jún. 14. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj szerintem, jobb ha tudod, hogy van a baba, vagy nincs. Így ki tudod szűrni, hogy csak hormonok játszanak vagy a baba. Legyen a babó, azt kívánom!:)
2009. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj! Hajrá baba :))
2009. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mitől tartani, tesztelj, jobb, mint a bizonytalanság.

Szokott késni amúgy?

Drukkolok, hogy pozitív legyen a teszt!!!

2009. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én is csatlakozom tesztelj és szivből kivánom hogy 2 csik legyen megy a drukk de jó nagy!
2009. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeóie!Szerintem is tesztelj!Kívánom hogy pozitív legyen!
2009. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszsönöm mindenkinek aki válaszolt és előre is azoknak akik szeretnének lelket önteni beél, nem szokott késni mindig 30 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 34. napon

sztem szerdán tesztelek majd írok

2009. jún. 14. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem, két csíkot pisilsz!

Nekem min. keddig várnom kell. :(

2009. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
látod, sok más kérdésnél sajnos ezért szokták írni az okosabbak, hogy semmi értelme a nem várt előtt tesztelni. De ha pontosak a ciklusaid, akkor joggal hiheted, hogy baba van a dologban. Én már akkor tudtam, mikor a nem várt napján nem jött meg. NYugodtan tesztelj, baba van ott
2009. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!