Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején járok ( 4hét...

Terhesség elején járok ( 4hét 5nap) mikortól írhat ki az orvos táppénzre? Figyelembe veszi a lejjebb írtakat a doki?

Figyelt kérdés

20kg körüli dolgokat emelgetek, röntgennel is dolgozok, kémiai anyagokkal vagyok körülvéve és izgulok a baba miatt.

A stresszről már nem is beszélve....


2012. márc. 27. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhességgel csak a magzati szívhang után a nőgyógyász, de ha olyan helyen dolgozol akkor a rendesebb házidoki bármivel (pl. torokgyulladás).
2012. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyes munkakörben dolgozol és a munkahelyeden nem tudnak más beosztásba áttenni (ahol nem vagy kitéve ezeknek a veszélyeknek), akkor szerintem egyből kiírnak táppénzre.
2012. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha a doki elé teszel egy hála 5-öst veszélyeztetett terhesként kiír szülésig.

2012. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosoddal írasd ki magad valamilyen betegséggel, de mond el neki, hogy mi van. és a 6.héttől meg a nődoki javaslatára ő is kitud írni.
2012. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a nődokihoz, mond el neki a történetet, és egyből ad egy igazolást, amivel a háziorvos kiír.
2012. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utólsóhoz. A házidoki fog kiírni, de nődoki javaslatára. Azt pedig bármikor ad a doki, ha nem, akkor be lehet segíteni egy kis "aprópénzzel". De nem szokott gond lenni, még sose hallottam olyat, hogy valakit nem írtak volna ki, ha kérte.
2012. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. A héten megyek nődokihoz, utána majd meglátjuk mi lesz....
2012. márc. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!