Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Doki azt mondta hogy izomba...

A Doki azt mondta hogy izomba kell beadni a merional szurit, amit csak orvos vagy nővér adhat be. De melyik izomba?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért.

2012. febr. 3. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magamnak adtam be... Ugyanúgy a hasba kell, csak nem merőlegesen, hanem kb 45 fokos szögben.
2012. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Far- vagy combizom!
2012. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a pocimba kellett, az orvos mondta ezt. Egyébként mindenkinek azt mondják, hogy csak orvos vagy nővér adhatja be, de nekem azt is mondták, hogyha be tudom adni magamnak akkor nyugodtan. Egyébként megmutatták hogyan kell és ennyi volt. Az a lényeg, hogy minden nap ugyanabban az időben add be. Sok sikert és jó egészséget kívánok.
2012. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!