Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 16. napon van és...

A ciklusom 16. napon van és ma rózsaszínes folyásom volt, szagtalan, de csak egyszer. Ez mitől lehetett? Valami fertőzés?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy korábban megfog jönni?
2012. márc. 27. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Peteéréskor tapasztalható ilyen!Egy pár csepp és ennyi!

Ha neked is ilyen akkor nincs semmi baj!

Ha babát szeretnél akkor most kell hancúrozni!:)

2012. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hőm az ma reggel 36,8 volt emiatt is nem gondoltam erre négy napja emelkedi 0,1 fokokat. Megijedtem, hogy nehogy valami fertőzés legyen.
2012. márc. 27. 21:23
 4/9 A kérdező kommentje:
és még soha nem volt ilyen.
2012. márc. 27. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem is pont hasonló történt most, és énis a 16. napon vagyok. :)

Ovulációtól van! :) Nekem kb. 2 nappal ezelőtt volt a görbe szerint, de a pecsét az meg most a 16. napomon.

2012. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is csak párszor fordult elő ilyen, de ez normális dolog, ne izgulj! Nálam se volt ez megszokott!

Mondom, én 1-2 napja túl vagyok az ovuláción, ma már nekem is emelkedett a hőm és ma volt ez a pecsét!

2012. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Akkor ma legyünk együtt?

2012. márc. 27. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mi korábban voltunk együtt: 12., 13., 14., 15. ciklusnapon és én pl. a 12. napiban reménykedem mivel előtte volt 2 nap szünet és így gyűlhettek a kiskatonák. Ha minden igaz akkor a 14. napon lehetett az ovulációm, szóval a 12. nap még jó lehet.

Szerintem még ma azért mindenképp legyetek együtt.

Mi amúgy nem számoljuk hogyan vagyunk együtt, mert mi akkor vagyunk együtt amikor jólesik.

És azért voltunk ilyen sűrűn együtt, lehet ezért se sikerül...


Szóval ha ti számolgattok, akkor még ma mindenképp legyetek együtt!

2012. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi sem számolgatunk, mondhatni, hogy mindennap együtt vagyunk szinte, nekem nem ment az a minden másnap. A babaprojekt miatt nem akarom az erőltet együttléteket így is van elég olyan dolog amit muszáj betartani. De ha ma van rá esély akkor belevágunk:)
2012. márc. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!