Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Ma van a 40....

Lehet baba? Ma van a 40. napom, amúgy 30 napos ciklusaim vannak, múlthóban 38nap volt. Tegnap hirtelen görcsök törtek rám délután, nem értettem a hőm nem esett és este barnáztam. Aztán reggel hőm még magasabb lett és semmi barna azóta! Most mi van?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

könnyen lehet, hogy baba van a dologban!

szerintem holnap tesztelj, és kiderül.

drukk

2009. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj és eredménytől függetlenül menj orvoshoz. Egyébként lehet baba.
2009. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tesztelek,csak most nem tudom ha szerzek tesztet csináljam még ma vagy várjak holnap első vizeletig?
2009. jún. 15. 09:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Dokihoz is tuti megyek eredménytől függetlenül,ugyanis volt már sokszor cisztám,de azoknak nem ilyen jelei voltak mikor kiderültek, remélem nem az lesz!!!!
2009. jún. 15. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálhatod már ma is, ha babás vagy, ez már nem olyan korai terhesség. Ha ma vagy az ötödik hétben, akkor a hcg szinted elméletileg már magasabb, mint 25, az átlag tesztek tehát gond nélkül kimutatják napközben is.
2009. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most olyan ideges vagyok,talán ennyire még sose voltam...
2009. jún. 15. 09:21
 7/8 A kérdező kommentje:
teszteltem. Halványan +,még idegesebb vagyok! Szerdán megyek dokihoz, bejelentkeztem!
2009. jún. 15. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:

De jo!

Gratulalok!

Ne legy ideges, inkabb orulj. Ha reggel teszteltel volna, akkor valoszinuleg nem halvany pozitiv lett volna, hanem eros.

Ha nem barnazol, az jo, remeljuk, hogy nem tortent semmi baj. A gorcsolgetes termeszetes, noh a meh es elvileg emiatt barnazas, pecsetelo verzes is lehet.

Remelem, hogy a doki meg tud majd nyugtatni.

2009. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!