Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem unjátok még a vitákat,...

Nem unjátok még a vitákat, arról, hogy magas vagy alacsony nőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés

Úgyis mindenkinek megvan a határozott nézőpontja erről. ez egy velünk született tulajdonság, amin úgy se tudtok változtatni. Ja és nem a magasságtól, vagy alacsonyságtól lesz valaki szép, vagy sikeres.

Magas lányoknak: 125 centi felett, ne törpézzetek, gnómozzatok senkit. Alacsony lányok: 200 centiig egy nő se óriás, se godzilla. A köztes érték teljesen normális, de ha nem esik bele az intervallumba, akkor se kell sértegetni a másikat. Bocsánat, de már elegem volt az egymásra fújásból. Én alacsony lány vagyok és szeretem a magas barátnőim, már csak ezért se szidnék egy magas lányt se.


2011. jún. 27. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
neked teljesen igazad van!! én is unom már a vitákat h ALACSONY vs. MAGAS.. én magas vagyok, de nekem is sok alacsony barátom van akiket szeretek. :) egyetértek veled!
2011. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Én azt,hogy fekete vagy szőke.

fekete vagy barna

2011. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
én a nem unjátok még kérdéseket unom...
2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De, én is utálom már ezt az egészet, nekem is elegem van belőle.


Mindegyik fél el van magától szállva. A kicsi azt mondja, hogy nőnek lenne csak alacsonyan jó, mert egy nő csak törékeny lehet. Meg az cuki, meg mittudom én. Az idegesít még, amikor van valamilyen magasságos kérdés, akkor beírják, hogy "picike vagyok, picurka vagyok :):):)", mintha valamilyen érdem lenne, amit ők saját maguktól értek el, és büszkének kéne lenniük.


De ugyanez van néhány magasnál is. Legnómozzák az alacsonyt, törpelábúnak hívják őket, tacskónak. Odáig vannak a hosszú lábaikért, esetleg a "modell alkatukért", amikoről megint nem ők tehetnek, hanem a természet ezt a lapot osztotta.


Valamint elegem van abból is, hogy minden csak alacsony van és magas. És mi van az átlagos nőkkel ? Na, őket meg teljesen elfelejtik. A pasiknak is csak alacsony, meg magas kategória van. Én sem tehetek róla, hogy 164 centi vagyok, ami egyik csoport sem.


Úgyhogy tényleg fejezzük be ezeket a témázgatásokat, mert szerintem már mindneki unja...

2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. A másik meg a kövér-sovány. Én viszonylag magas vagyok és vékony, 172cm és jó ha 55kg. És minden nálam termetesebb ismerősöm azzal csesztet, hogy én milyen vékony vagyok. Én bezzeg sose mondtam nekik, hogy dagadtak, pedig van néhány aki valóban az. De nem akarom ezzel megbántani. Akkor ők mért bántanak engem a vékonyságommal? A különbség még az, hogy én igyekszem hízni csak egy pár kilót, de ők semmit nem tesznek a fogyás érdekében csak keseregnek, hogy kövérek, meg engem piszkálnak, hogy anorexiás...
2011. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jaja igazad van. ha úgy vesszük 'alacsony' vagyok a 162 centimmel, de kb az osztályomban az összes lány ilyesmi volt ( a többség). én jól érzem így magam, még persze szeretnék nőni, de nem vagyok elégedetlen. meg ha vmi magasabbat felveszel megvan oldva. persze ha nálam vki alacsonyabb van mellettem jó érzés 'nagyobbnak' lenni, de ha nagyon magas ember mellett állsz, olyan érzés mintha eltaposna, de nekem számomra megfelel a magasságom :D

15/L

2011. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem meg azzal piszkál az egyik "barátnőm", hogy alacsony vagyok. Jah, kemény fél fejjel ha magasabb nálam.
2011. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem... De a vékony-duci témát is...
2011. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De, unalmas. Nagyon jó lenne ha elfogadná mindenki a másikat olyannak amilyen, és nem akarna belerúgni a másikba olyasmiért amiről végképp nem tehet. Én nagyon magas vagyok (178 cm) és mondhatom rengeteg bántást kaptam főleg tini koromban, nehéz nem visszavágni és sértegetni az alacsonyabbakat. És azt is utálom hogy mindenki csak a magasságomat veszi észre rajtam, szinte semmi mást. Úgy maradok meg sok ember emlékezetében hogy az a magas lány. Idegesít hogy ámuldoznak az emberek (távolabbi családtagok is) hogy milyen magas vagyok, felállítanak, méregetnek, viccelődnek vele. Lehet hogy nekik ez mókás, nekem viszont kevésbé, mert az egész életem erről szólt. Szóval kevesebbet kéne törődni az ilyen külsőségekkel és békén hagyni egymást.
2011. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ne adj mások véleményére, ne szomorkodj. Királynői termeted van és az jó. Rengeteg magas pasi szaladgál a világban, nem hiszem, hogy a magasságod bármiben hátrányt okozna neked. Sőt nem is vagy annyira magas. Általános iskolában 2 méteres volt 13 évesen az egyik lány osztálytársam. Szegénynek gondot jelentett párt találni, de már boldog párkapcsolatban él és egy csöppet sem törődik azzal, hogy magasabb mint az átlag. Sose csúfoltuk emiatt, nem értem ma már ez miért lett divat. :S
2011. jún. 30. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!