Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? 1 hete...

Lehetek így terhes? 1 hete együtt voltam a párommal, elfogyott az óvszer, ezért megszakítással védekeztünk. Neki az volt a 8. orgazmusa..

Figyelt kérdés

Mekkora esély van a teherbeesésre? Elvégre szerintem nem lehetett neki sok előváladéka, evégre mégis 8. menet volt.. :P Természetesen nem élvezett belém..

25/L


2009. jún. 15. 11:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
a probléma annyi, hogy úgye az előváladék azért van, hogy megtisztítja a hugycsövet az ondónak... és ha előtte volt orgazmusa, akkor a benlevő spermák (ha maradtak bent) akkor ürülnek... magyarul: a megszakítással való 'védekezés'-nél nagyobb az esélye a teherbeesésnek, ha előtte volt már orgazmusa a fiúnak. de számold ki pontosan termékeny voltál-e.
2009. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Jesszusom, értsétek már meg hogy lehet igyis terhes az ember. :D

Nekünk két év után csúszott be igy, addig is csak megszakitással védekeztünk és nem lett semmi, aztán egyszer csak hopp. :) A pasim amugy sosem élvezett belém, mégis terhes lettem.

Ugyhogy igenis lehet, ne viselkedjetek már felelőtlenül, itt nem megoldás a struccpolitika.

2009. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam h ennyire könnyen lehet előváladéktól teherbe esni! Több mint fél éven át "védekeztem" így a barátommal, én hülye...szerencsém volt akkor. (amúgy mostmár tabizok másfél éve!)
2009. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de tényleg jo lenne mar megérteni h igy is lehet terhes vki. nem gondoljátok h ha ez olyan biztonságos lenne, akkor nem költenénk annyit ovszerre, meg tabira? mindenki ilyen módon védekezne, és meg lenne oldva a probléma. kedves kérdezőnek : ne az előváladék mennyiségét számolgasd, hanem inkabb azt h termékent napjaidban voltál-e vagy nem. ha igen, akkor 72 oras tabi. habar en mindenképpen bevenném.
2009. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!