Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem kívánt terhességet,...

A nem kívánt terhességet, hogyan közlitek a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan,aki nem tervezte a babát,és az mégis becsúszott?A férjetek,hogyan reagálta le,végül is örültetek neki?
2009. jún. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindket terhessegem vedekezes mellett csuszott be. Az elsonel feltem, hogyan fog reagalni, vacsora kozben (eves kozben nyugodtabbak a pasik :)) kozoltem vele, hogy hamarosan harman leszunk, jol fogadta, szerencsere nem az a beajulos fajta (mondjuk erosen rezgett a lec, mikor kiderult, hogy igazabol 4 az a 3, ugyanis ikerterhesseg volt, es a masodik is az - igy hamarosan 4 gyerekunk lesz, annak ellenere, hogy mindig vedekeztunk :)).
2009. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%
az előző válaszadónak: hogyan védekeztetek,hogy amellett lett baba?:O
2009. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken teszteltem pozitívat ( azóta már 2x megint). Eléggé meglepődtünk, mert fog.gátlótszedek.

Még csak 9 hós a lányunk és nem állunk túl fényesen anyagilag, az első reakciónk a ledöbbenés, aztán a kétségbeesés volt, hogy most mi lesz... azóta már megbarátkoztunk a gondolattal, hogy jön a tesó :)


A kérdésre visszakanyarodva: fogtam a tesztet, és elétettem péntek reggel, hogy "most akkor mihez kezdjünk?"

Első reakciója az volt, hogy vetessük el, de én a leghatározottabban elutasítottam ezt, és a hétvége folyamán ő is rájött, hogy nem a világvége még 1 gyereket bevállalni.


Ma hajnalban már 1x megsimizte a pocimat, úgyhogy úgy érzem, az elfogadás útjára lépett apuci :D

2009. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
12:47: fog.gatloval
2009. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Isten kis ajándéka az élettol ! Oruljetek neki 1 gyerek még nem a világ ! Meg kulonben is a párod is csak ott volt mikor megfogant nemcsak a te hibádbol csúszott be az a baba! Nemde ?
2009. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!