Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van értelme még...

Szerintetek van értelme még tesztelni? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Ma reggel megjött, de csak sötétbarnás valami, enyhén. Viszont kicsit sem görcsöl a hasam, pedig mindig első nap erős görcsökkel szokott megjönni. Lehet esetleg ennek ellenére terhesség? Nem szokott ilyen magasra menni a hőm, és mindig előbb egy kicsit esik, aztán megjön.

[link]


2012. márc. 29. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, bár én hőt nem vezetek, arról nem tudok nyilatkozni. Késett és úgy jött meg, mint neked. Terhes tüneteim is voltak, de szerintem csak bebeszéltem magamnak. Mindenesetre, ha gyenge marad a vérzésed, 1-2 nap múlva a biztonság kedvéért tesztelhetsz.
2012. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elkezdett visszaesni a hőd így valószínű rendesen is megfog jönni, de ha holnap emelkedik megint akkor van rá esély.
2012. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy Neked megnyugtatóbb. Egy-két napon belül teszt nélkül is kiderül.
2012. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.

Holnap reggelig várok, hogy alakul a hőm és a mensim. Ha esetleg visszamenne, akkor holnap tesztelek egyet.

2012. márc. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!