Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo után 8 nappal érdemes...

Dpo után 8 nappal érdemes tesztelni? Dpo után 6 nappal halvány de látható pozitív teszt után kíváncsi vagyok van értelme vagy várjak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
6.dpo-n halvány pozitív nem túl jó jel, ha akarsz úgy is tesztelsz véleményektől függetlenül. Ha valós volt a pozid a hatodik dpo-n akkor tuti nem félidőben volt ovulációd hanem hamarabb, legalább is reméljük, mert akkor méhen belül van. Hajrá, lőj el egy tesztet.
2011. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Dpo 6. pozit tesztelni...hááát...nem túl jó jel. Reménykedj, hogy korábban volt PÉ-d vagy pedig átcseszett a teszt, mert az ilyen korai pozi teszt méhen kívülit jelezhet :(
2011. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Tévedés, hogy a méhenkívüli korábban ágyazódik be!!!


A petesejtet egy réteg veszi körül x napig, hogy míg eljut a méhig, ne tudjon beágyazódni. Ha ez a réteg eltűnik róla, akkor megkezdődhet a beágyazódás. Innentől kezdve az időpontot tekintve indifferens, hogy hol...

2011. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 10. napon jelzett nagyon halvány csíkot a teszt, rá egy hétre újra teszteltem, az már erőteljes csíkot mutatott, és baba lett belőle.

A pozitív általában nem csal, mert a hcg hormont mutatja ki ugye a vizeletedből, ami nem terhesen nincs jelen. Tehát ha van benne hcg, akkor terhes vagy. A negatív még lehet csalóka, mert előfordulhat, hogy annyira kevés mennyiségű hcg van még csak a vizeletben, hogy a teszt nem érzékeli. De mivel nálad érzékelte, így szerintem lehet örülni.

2011. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5 napon mutatott pozit, azóta viszont negatív tesztjeim voltak pl a 11. napon is.Szerintetek?

Én is először örültem aztán most eléggé rossz érzés, hogy nem tudom mi van, de egyre jobban tartok tőle, hogy még egyedül vagyok:(

2011. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most jöttem meg a nőgyógyásztól.Jó hírek: 12mm vastag a méhnyálkahártyám holnap megyek BHCG vérvételre.Drukkoljatok!
2011. máj. 30. 16:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de jó, örülök neki:)Sok sikert és gratulálok!
2011. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a vérvétel eredménye??
2011. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek érte 14:00-14:45 között készül el...de nem tudok addig várni ma elmegyek ahhoz a dokihoz aki a kislányomat is megtalálta uh-n még a teszt pozitivitása előtt.a méhnyálkahártyám hétfőn 2011.05.30. 12mm volt ha más nem derül ki az igen ez vastagodott e vagy felritkul és megjön.Azért félek mert a doki azt mondta ha a következő mensessel nem ürül ki a méhnyálkahártyám kaparás lessz belőle:(
2011. jún. 2. 05:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez a vérvétel meg a labor tegnap (én aki amúgy a hangját akkor sem vitte fel a hangját amikor szült)férjemet elküldtem a laborba a leletért vitte taj kártyámat is mire közölték vele meghatalmazás nélkül senkinek nem adják ki a leletemet...na de kérem Ő nem senki a férjem az én Taj kártyámmal.Még egy dolog akkor telefonon miért adnak tájékoztatást?Ott tényleg bárki mondhatja hogy illetékes.Nah mind1 ma el kell mennem személyesen kérdem én a benzint vajon ki fizeti ki.ÉN.A tüneteimről annyit rengeteget járok pisilni:)Eddig még csak ennyi.Szerdán nemKellene megjönnie már csak pár nap:)
2011. jún. 3. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!