Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aviva torna ovulációs...

Az aviva torna ovulációs gyakorlatait végzem, de pár napja nagyon fáj a derekam és az alhasam, szinte minden szervet érzek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy egyébként kondiban? Lehet sima izomláz, mert ez a torna elég jól átmozgatja azon izmaidat amiket egyébként nem igazán szoktál.
2012. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok kondiban, mellette szoktam biciklizni, most hogy jó idő van. Lehet, hogy akkor e miatt fájhat ennyire?
2012. márc. 29. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A 18 gyakorlatot is végezted? az ovus gyakorlatok a 2. könyvben vannak, ha jól emlékszem. Azokat nem csináltam, a 18 gyakorlatot viszont rendszeresen, és volt amikor eléggé fájt mindenem főleg amikor kezdtem.
2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2. kötet 15 gyakorlatát végem. Neked összejött a baba a tornától?
2012. márc. 30. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, most 25. hétben vagyok.. összesen 11 hónapot próbálkoztunk, ebből az utolsó 3ban csináltam az első kötet 18 gyakorlatát hetente háromszor, na meg voltam előtte betanításon... Ezt nagyon javaslom. Ha van kérdésed, szívesen segítek
2012. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga a tüszőrepedés is tud igencsak fájdalmas lenni.
2013. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!