Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napot késett a mensesem és...

5 napot késett a mensesem és megjött lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Az előző hónapban is késett 3 napot és negyedik napra megjött ,de akkor a szokásos módon erős görcs kísérte. Most 5 napot késett és a hatodik napra jött meg,de most sokkal sötétebb és sűrűbb is talán de ezúttal nem fáj úgy ahogy az szokott.Mielőtt megjött volna mind az 5 napon keresztül nagyon enyhe, mindjárt megjön érzés volt,(eddig is volt ilyen,de most valahogy másabb érzés volt és most a mellbimbóm sem fáj). Mostanában fáradékonyabb is vagyok, hangulat ingadozás (hol tiszta öröm agyon szorongatom a párom :-D , hol időzített bomba ként működök) hány inger,hol pedig ok nélkül sírok és érzékenyebb vagyok a megszokottnál.Étvágytalanságom is van, vagy is jobban mondva egyfolytában csak édességet ennék mást nem kívánok... Most nem tudom hogy gyanakodhatok e terhességre vagy nem a tünetek alapján azt mondanám igen terhes vagyok,de nem tudom ... válaszokat előre is köszönöm!


21/L


2012. márc. 29. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kicsi a valószínűsége, hogy terhes lennél, valami más oka lehet a késésnek. Ha jól sejtem, nem bánnád, ha baba okozná. Lehet, hogy emiatt, kicsit be is képzelsz tüneteket, és késhet is a vérzésed. Tesztelj, az megnyugtat majd afelől, hogy mi a helyzet.
2012. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, csinálj tesztet, ha terhes vagy, már ki kéne mutatnia. Ha babát akarsz nagyon, akkor valóban be tudod képzelni a tüneteket...
2012. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kétlem hogy terhes lennél,ha az is vagy és meg jött akkor sokkal kevesebb vérnek kéne lennie nem pedig többnek.Ezek a tünetek amiket produkálsz lehet csak bebeszéled magadnak vagy csak most ilyen a hangulatod.Ebbe a hónapba nekem is ilyen tüneteim vannak de én biztos vagyok benne h ezt nem baba okozza mert 5 napja volt ovum is.Nekem pl. nagyon érzékenyek a melleim és bimbóim is,mégse gyanokodok terhességre pedig nagyon jó lenne.A hődet nem vezetted?
2012. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Hát igen,nem bánnám ha baba lenne a háttérben,ahogy a párom sem.Sajnos ahogy észreveszem magamon nagyon nehezen tudok teherbe esni 4 éve nem sikerült sehogysem,bár eddig nem bántam,mert tizenévesen, azért még nem akartam anyuka lenni,de így belépve az húszasévbe már nem bánnám ha lenne.... a hőt mérni még nem próbáltam ,valahogy annyira nem hiszek benne.

De egyébként abszolút nem görcsölök az egész gyerek témán,mert tudom ha úgy is teszek,biztos hogy nem lesz belőle semmi.Ha nálam egyébként így van hogy késik,akkor ha nyugodt vagyok akkor elég sokat úgymond késik,de ha picit is stresszelek valamin is akkor biztosra megjön.Most lehet egy picit furcsán magyaráztam,vagy mondtam el de hátha érthető valakinek :-))

2012. márc. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!