Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló (yadine) mellett, ha most először NAGYON kevés a mensesem?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja szedek fogamzásgátlót, és sose hagytam ki egy szemet se és 12 órán túli pótlásom se volt. Viszont ma kellett megjönnie. meg is jött, de csak pár csepp. és eddig mindig maximum fél 4-ig megjött, most meg 5 körül, és az is csak a wc papíron lévő 2 cseppből láttam. aztán beraktam egy mini tampont és ma este 8kor vettem ki és csak egy csík volt rajta, ami véres, de az is már barna.. Fájt ma a hasam, az igaz, meg nem is híztam. de nem értem mitől lehet..:S nagyon nem kéne még egy baba :S
2009. nov. 23. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rendesen szedted a gyógyszert, nem volt hasmenésed, nem hánytál a gyógyszer bevétele utáni 4 órában, akkor iszonyatosan kicsi az esélye a terhességnek. Nem minden mensi egyforma, van amikor kevesebb, vagy lassabban indul... az pedig, hogy fél4ig meg szokott jönni és most 5 körül,ez annyira nem mérvadó. Főleg, ahogy egyre több a gond az ember életében. Nem volt zűrösebb a hónapod? Teljesen kizárt a baba, ne félj! Ha nem jön meg rendesen egy hét múlva sem, amikor a köv.csomagot kezded, csinálj egy tesztet, az majd megnyugtat, de szerintem tuti nincs baba.
2009. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem vagy babás. Én 20 évig szedtem fogigátlót, és azt figyeltem meg, hogy mindig egy kicsit később érkezett a menses. Először pénteken este, majd szombat reggel, szombat este. A végefelé már hétfő reggelenként érkezett. De sosem volt tőle semmi probléma. A mennyiség csökkenése is lehet ettől, nekem is kevesebb volt, amíg szedtem. Ha abbahagyod majd, megint több lesz valószínűleg.

2009. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi szépen mind a kettőtöknek! Ma már normálisan megvan:) este eléggé megijedtem, de úgy látszik felesleges volt. Köszi mégegyszer
2009. nov. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!