Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt peteérésem? Február...

Mikor volt peteérésem? Február 28-án barnázás,29-én megjött rendesen?! Nem tudom mikor kéne megjönnie, mert mindig máskor jön meg?! Kb: 30-37 naponta jön meg!? Akkor hogyan számoljam ki, hogy mikor volt peteérésem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Mérd a hőd vagy ovutesztelj!Mert így csak a mensitől visszaszámítva lehet megmondani az előző peteérést!

A görbén meg azért valamennyire előre látható(ha megugrik a hőd) hogy lesz-e peteérés!

2012. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még soha nem mértem!! Hogyan kell? Minden nap kell?
2012. márc. 30. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus.hu-n vezethetsz görbét,de akár otthon is egy lapon!

Minden nap reggel azonnal ébredés után,ugyan abban az időpontban szájban(nyelv alatt) vagy hüvelyben kell mérni!

5 percig mind a két helyen!

Lehet higanyossal,vagy digitálissal!De digitálissal is 5 perc,hiába csipog!

Felírod és ennyi!:)

A ciklus.hu-n szép diagramot ad róla hogy később látványosabb legyen a dolog!

Itt tudsz nézni pár diagramot!

[link]

2012. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! :-)))
2012. márc. 30. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Kedves elso valaszolo!Ha megugrik a ho az mar lehet hogy keson van..Amikor lemegy akkor erdemes egyutt lenni!Es azt csak kb utana merheted be hogy mikor volt!De segit hozza az is hogy ha a nyakodat vizsgalod illetve hasznalj mondjuk ovu tesztet a ciklus 20 napja korultol az biztosabbat mutat..:0
2012. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :))
2012. márc. 31. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok..Jol lepontoztak!:O Csak tudnam miert....Mikor en csak segitettem..
2012. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!