Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok mar...

7 hetes terhes vagyok mar harom hete szedem az utrogestant amit felirtak 3x1 naponta mert meg barnazok, holnaptol 3x2 kell szedjek vajon elmulik a barnazas ilyen dozis melett?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen dózisban szedtem,mellé magnéziumot.nekem elmúlt,sőt azóta 21 hónapos a kisfiam.
2011. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rögtön 3*2 ben kaptam, és plussz 3*2 magnézium!Nálam már a második napo elmúlt a barnázás!Nálunk hematóma volt!


Azóta nekem is 21 hós a lányom :)

2011. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja azt lehagytam hogy és 7 hetes babás is vagyok! :)
2011. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat megnyugodtam egy kicsit mert annyi rosszat halotam a barnazas miatt .
2011. szept. 24. 07:32
 5/9 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem odairni hogy az utro melet folsavat es magne b6 ot kaptam.remelem minden renben lesz es egeszseges lesz a baba
2011. szept. 24. 07:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is használom az utrogestant. Napi 3x1-et. Nekem is hematóma miatt kell, mint egy előttem szólónak. Nálam 3 nap alatt elmúlt de használnom kell továbbra is. Folsavat én is szedek. Én most csak azon parázok, hogy nálam meg tegnap elmúltak a tüneteim pedig csak 8 hetes vagyok.
2011. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenki csak jót írt, nem akarok vészmadárkodni. Sajna nekem Utro mellett sem maradt meg baba, kétszer is vetéltem. Barnáztam végig, aztán véreztem is. Volt, hogy elmúlt, aztán újra..Nagyon remélem semmi bajod nem lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (csak azért írtam le, mert baj is lehet, de NE legyen.) Szívből kívánok babát neked, remélem nem bántottam meg senkit, téged se!
2011. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 3x2-t szedtem, szerencsére megmaradt a babám. De egyetértek az utolsóval, hogy sajnos nem mindig happy end utro mellett sem a történet. A 3x2 a legnagyobb adható dózis, ha emellett megy el a baba, akkor annak genetikai okai vannak. Az utro nem más, mint progeszteron hormon, sajnos a beteg babák esetében nem hatásos, csak a sárgatest által termelt progeszteron pótlására szolgál.
2011. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En is utrogestant szedek 4x2 mert a 12.hetben vereztem.5es fel hetesen kezdodott a barnazas azota szedem,ugy volt h mar minden oke a doki le is csokkentette 3x1rol 2x1re es utana majdnem elment a babam teszem hozza aznap sokat lepcsoztem,majdnem elment a babam.Meg most is barna folyasom van es fekudnom kell allandoan. ez javaslom neked is,ne tegy semmi megterhelot es minel tobbet pihenj!
2011. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!