Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok,...

8 hetes kismama vagyok, hüvelyi uh és rákszűrés után 10 napig/naponta 1 pici foltot/halványan barnáztam/doki Magne b6-ot és fekvést írt rá/, hányinger, mellfájdalom, álmosság, hányinger megvannak, egészséges lehet a babám? A barnázás miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
Kedden megyek uh-ra és félek,mert annyi rosszat hallani.Mikor pont 6hetesen voltam uh-n,még csak 18mm-es petezsák látszott.
2010. márc. 7. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem 12 hetesen volt rákszűrésem és én is 2-3 napig foltokat találtam, barnázás volt. Igaz, nálunk nem hüvelyi UH van, az elejétől a hasi UH-t részesítik előnyben itt. ( Persze ha kell, csinálnak hüvelyit is )

Szóval nekem azt mondta az orvosom, hogy a rákszűrés miatt előfordulhat kis vérzés, attól ne ijedjek meg.

Én is kaptam Magne B6-ot, amit azóta is szedek, és teljesen egészséges a baba :)

Szerintem ne idegeskedj feleslegesen, biztosan minden rendben van.

Én is 6 hetesen voltam UH-n, nálam is csak petezsák volt, 8 hetesen már volt szívhang is. Nálad is rendben lesz. Drukkolok kedden és majd írd meg milyen érzés volt a babád szívhangját hallani.


Boldog és nyugodt babavárást,

26 hetes kismama

2010. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,remélem minden rendben lesz.Bárcsak ne lennék ilyen aggódós.
2010. márc. 7. 16:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az a kicsi barnázás a vizsgálat miatt lehetett csak nyugi.Pihizz sokat és jó babavárást!
2010. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát, a 10 nap már elég sok... Én a helyedben már rég mentem volna dokihoz, és kértem volna rá valamit... Bár nekem volt vetélésem, akkor is 2 hétig nagyon halványan barnáztam, míg aztán egyszer csak piros lett....
2010. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,de azt mondta csak Magne B6-ot szedjek,mást ne.Igazából egész végig tényleg alig látható volt és csak egy csepp naponta. Uh-n is nézte és azt mondta minden rendben van.Kedden megyek újra.
2010. márc. 7. 18:32
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia nekem is előfordult néha, nekem is ezt mondta sok pihenés, és viaminok (forlsav.vas bagne b6 c vitamin)Ha teheted vegyél ki szabitpár napra és ne stresszeld magad ha folyamatosan aggódsz az sem tez jót! Lehet méh összefúzodásról, méhszájsebtől és simán a stesztől is. Csak pihenni tudsz ilyenkor még nem tudnak a dokik sem máshogyan segíteni! Nekem azt mondta a dokim ha hányingerem van és mell feszülés ilyesmi tünetek akkor legyek nyugodt minden megvan. Ha ezek hírtelen elmúlnak akkor van gond. Ha piros friss vért észlelsz és hasgörcsöt akkor menj az ügyeletre!!
2010. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, minden rendben ha megvannak a tüneteid. (persze ha eddig is voltak.)
2010. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A tünetek megvannak,főleg a hányinger..A mellem is fáj,főleg ha megnyomom,vagy fordulok éjjel,esetleg ráfekszem..Már nőtt is 4cm-t.Meg néha hányás is van..Táppénzen vagyok már 2 hete és úgy tűnik maradok is.
2010. márc. 7. 19:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek nem jelentenek semmit!

A petezsák nőhet, a méhlepény is nőhet, élő baba nélkül! Sajnos. Nekem csak a 6. hétig fejlődött a babám, mégis a 11. hétig hánytam! Szóval, erre nem kell adni, mert önámítás. Bízni ellenben a babában, kell és lehet is!

3. voltam

2010. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok. Jól tette az orvos, hogy kiírt táppénzre. Tesék pihenni otthon :) Pl. kezdj el egy jó könyvet, vagy válogass a baba-nevek között.

Én is ugyanolyan aggódós vagyok, mint Te. Sőt... :))) De meglátod, holnap rendben lesz minden és attól kicsit megnyugszol. Egy édes kicsi baba választott Téged anyukájának, és biztosan nagyon jól érzi magát a pocakodban. A lényeg a pihenés és az, hogy rendszeresen lásson orvos.

Várjuk a holnapi eredményt :)

2010. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!