Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet megúszni a...

Hogyan lehet megúszni a terhességi csíkokat? Még teherbeesés előtt esetleg megszabadulni a felesleges zsírtól (has), vagy vannak csodakrémek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mivel kened magad a terhesség alatt, csak az a lényeg, hogy naponta többször, különösen ha száraz a bőröd. Így kellően rugalmas lesz a táguláshoz.
2009. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már van egy fiam és rengeteget olvastam anno terhesen a kismamák erről folytatott beszélgetéseit is és általában mindig arra jutottunk, hogy ez kövérségtől, soványságtól, ilyen, vagy olyan krémtől függetlenül alkat és szerencse kérdése.

Szétrepedhet az is, akinek izmos és vékony teste van, míg az is, akinek van súlyfeleslege. Sokan nem repednek a hasukon, de repednek a mellükön, van aki még a lábán, fenekén is, van, aki nem reped a 38. hétig, majd szülés előtt két nappal igen.

Van olyan is, aki sokat hízik, hajlamos is rá, mégsem lesz csíkos, mint például én.

Én különösebben nem használtam csodakrémet, E-vitaminos testápolóval kenegettem magam kb minden másnap, amikor eszembe jutott. Elvileg a legtöbbet az segíthet, ha nem hagyod kiszáradni a bőrödet, hanem megpróbálod megőrizni a rugalmasságát, mert a rugalmas bőr könnyebben tágul, a száraz bőr könnyebben reped.

2009. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Képzeld, én kentem egész terhesség alatt naponta többször kimondottan erre való olajjal, nagyon elégedett is voltam az eredménnyel, egészen az utolsó hónapig! Az utolsó 3 HÉTBEN meg szanaszétrepedt a hasam, a combom meg a derekam! Most 7 hós a babám, de sajna már látom, hogy soha nem fognak ennél jobban eltünni a csíkok!

Ezért császároztatják meg magukat a külfüldi sztárok már a 8. hónapban!!

Alkatkérdés is.

2009. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen drága és agyondícsért csodakrémmel kened magad, sajnos a genetikát ezek sem fogják megváltoztatni. Én sosem kentem semmivel magam, még a testápolókat sem szeretem, mégsem lettem 4 terhesség alatt sosoem csíkos. Igaz, a legtöbb, amennyit híztam 9 kiló volt. De a barátnőm is kb. ennyit hízott és ő mégis nagyon becsíkozódott. Zehát ez tényleg a szerencse kérdése :)))
2009. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!