Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha márc 17-én és 22-én voltam...

Ha márc 17-én és 22-én voltam együtt a párommal, azt legkorábban a terhességi teszt mikor mutatja ki? Mondjuk a beágyazódás 22-23-m?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22.-ére számolj rá 2 hetet és akkor lehet legkorábban is tesztelni, de még nem biztos, hogy kimutatja. De igazából ez attól is függ, hogy mikor volt ovulációd, mert ahhoz kellene mérni a minimum 14 napot, tehát az ovuláció utáni 14. napon mutathatja ki a teszt leghamarabb is.
2012. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor hiába csináltam én még tesztet,ha mondjuk 23-án volt a beágyazódás!!! :/ Köszönöm szépen a gyors választ!!
2012. márc. 30. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
ha 23-án lett volna, a nagyon érzékeny már kimutatta volna. mikorra kellene megjönnie?
2012. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
28-29 kellett volna,hogy megjöjjön,teszt még nem mutat semmit sem! Minden terhességemnél kotyorgott a hasam,meg nyilalgatott,fájt a mellem,pattanásos lettem,és állandóan pisiltem!!! Most is ugyan ez van!!
2012. márc. 30. 18:49
 5/13 A kérdező kommentje:
25-ös tesztel csináltam,mert nem volt érzékenyebb!!
2012. márc. 30. 18:51
 6/13 anonim ***** válasza:
mikor volt az ovud?
2012. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem most március 22-én voltatok együtt és március 22-23-ra tetted a beágyazódás időpontját?

Mert ha igen akkor az úgy kb irodalmi csoda lenne!


A megtermékenyített petesejt 7 napig vándorol,és újabb 5-7 nap a beágyazódás!Tehát a vélt aktus után 12-14 nappal később lehet csak tesztelni hogy mutasson is valamit!

Ami azt jelenti hogy ha a 17.-ei sikerült akkor kb ma!Ha a 22.-ei akkor meg mondjuk jövő hét csütörtökön!

Sok sikert!

2012. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8:12-es!!! Aranyosan fogalmaztál!!! Bocsika,hogy ennyire nem vagyok képben!! :)))) Én úgy gondolom,hogy pont 17-én volt peteérésem!! Akkor voltam együtt a párommal,meg 22-én! Nem jött még meg,bár nem késik csak 3-4 napja,Nagyon türelmetlen tipus vagyok,már csináltam 4 tesztet reggeli első vizeletből 28-dika óta,de semmit nem mutat,25-ös érzékenységű,csak ilyet kaptam! Nagyon remélem,hogy összejön mostmár a harmadik gyermekem,mert a harmadikon 32 hónapja dolgozunk!! Sajnos egy vetlélésem is volt ez idő alatt!! Orvosnál utoljára hétfőn jártam és mosolyogva mondta,hogy nem zárja ki a terhességet a tünetek miatt és az endom 15mm volt (bár ez nem tom mekkora kéne,hogy legyen)! Nagyon ideges vagyok,hogy most akkor mi is van? KI ne lenne ideges?!! :-))
2012. márc. 31. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 08:12 vagyok!

Ha szerinted 17.-én volt peteérésed akkor nem késik a mensid!Elvileg ma kellene kb megjönnie!(vagy max hétfőn)

Szerintem szerda előtt ne tesztelj!

Szerdán már szerintem a 25-ös teszt is kimutatja ha van baba,de én lehet inkább 10-essel próbálkoznék!


Majd írd meg mindenképp az eredmény!Drukkolok!:)

2012. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 10-én voltam együtt a párommal, és tegnap mutatott elöször halvány pozit a terhességi teszt. De ha neked olyan tünetek vannak mint az elsö babával, akkor van rá esélyed. 10-es érzékenységüvel tesztelj.
2012. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!