Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi feszülés már az ovu...

Alhasi feszülés már az ovu napja óta, mi lehet?

Figyelt kérdés

A ciklusom 34-35 napos kb., figyeltem az ovum, későn jött, a 22. napon volt. Az elején petefészek szúrka, jobb vagy bal oldalon felváltva, most már csak alhasi feszülés, főleg, ha nyújtózom. Ma vagyok a 32. napon, a nyálka állaga krémes, de nagyon kevés.

Szerintetek ez mit jelezhet?

Köszönöm!



2012. márc. 31. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legfőképpen azt, hogy most nagyon figyeled magadat, olyankor hajlamos az ember minden apró tünetre ugrani. Babát akartok?

Szúrkálás nekem is hol volt, hol nem, teljesen függetlenül attúl, mikor jött össze a gyerek. Csak egyszerűen jobban odafigyeltem, mi megy végbe a testemben, és észrevettem. Ha nagyon fáj, vagy úgy érzed rendellenes, akkor menj orvoshoz vele.

2012. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőnek adok igazat.

Én ugyan így vagyok amúgy mint ahogy te is, az ovu óta ez az egy tünet, de sajna én betudom annak, hogy túlzottan figyelek magamra, pedig megpróbálok nem.

2012. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Ha ovu óta érzed folyamatosan, akkor nincs jelentősége, mivel az esetleges fgoantatást nem érzi meg a szervezet, annak nincsenek még tünetei, csak esetleg onnantól, hogy elkezd beágyazódni, amire jó egy héttel ovu után lehet számítani. Szóval ez nem jelez semmit, ne figyeld magad ennyire.
2012. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, babát szeretnénk, de mivel eddig nem jött össze, próbálok mindenre figyelni, túlságosan is. Tudom, hogy ez nem mindig megy gombnyomásra, türelmetlen nem vagyok, inkább félek, nehogy baj legyen. Szerencsére nem érzek különösebb problémát, csak ezt még nem észleltem. :) Talán egyszerűen csak bízni kéne. :)
2012. márc. 31. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!