Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tanácsot...

Terhes lehetek? Tanácsot szeretnék kérni. Idáig rendszeresnek mondható volt a mensim, de a múlt hónapban 3-4 napig tartott kevéske vérzéssel annál több görccsel. A megszokott 5-6 naphoz képest.

Figyelt kérdés
Az e havi szombaton jött meg de tegnapra már alig,mára meg csak barna pecsétek.Szúrkálgat a petefészekem.Babyvel próbálkozunk már egy ideje,de nem mertem tesztelni még,mert már sokat csalódtam.Semmi rosszullétem nincsen,néha egy kis hányinger és mell fájdalom,de más semmi.Szerintetek lehet ez baby így mensi mellett?
2009. jún. 15. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Sszerintem simán lehet, de jó lenne mielőbb tesztelni! Ha pedig +, akkor SOS orvoshoz menni.

A barátnőm anno pl. észre sem vette 2 hónapig, hogy terhes, ugyanis jó pár napig, bár gyengébben, de menstruált. Mire dokihoz ment, már majdnem 6 cm volt a baba...:)

Ma már "ez a kis vérezgetés" egy magas, 15 éves nagy kamasz! :) Sok sikert, de ajánlom, tesztelj, hogy megnyugodj!

2009. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!