Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a jósteszt, érdemes...

Mi az a jósteszt, érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A jósteszt amikor az Lh tesztet reggel használod a nemvárt napján, és ha 3napig erősödik a két csík akkor elméletileg terhes vagy. De ez nem 100%. Nekem egyszer sem jött be, pedig kb 3-4x próbáltam, erősödött a két csík mégsem lettem babás.
2012. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább türelmes leszek minthogy csalódott.:)
2012. ápr. 1. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt keresztreakciót ad a hcg hormonra. Ha jóstesztelésre használod, akkor azt reggeli első vizeletből kell megcsinálni kb. a 11. dpo-tól kezdve minden reggel legalább 3 napon keresztül. Ha erősödik a 2. csík, akkor lehet, hogy terhes vagy. De nem túl megbízható módszer, én feleslegesnek tartom. Egyrészt lehet, hogy becsap, szóval nem 100% amit mutat, másrészt meg mire lehetne következtetni belőle valamire, addigra már a hcg is kimutatja, és akkor legalább az biztos eredmény.
2012. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!