Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik megszakításos módszer...

Akik megszakításos módszer mellett estek teherbe, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval: amikor megfogant a babátok, aznap többször is együtt voltatok párotokkal? Tehát így fordulhatott elő, hogy még maradt ott élő sperma, ami a második együttlétkor bejuthatott? Vagy csak egyszer voltatok együtt, ki is húzta időben, mégis baba lett?
2012. ápr. 1. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1x voltunk együtt ugy aznap állitása szerint ö idöben kivette mégis babás voltam
2012. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltunk együtt, és állítólag időbe kivette.
2012. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben kiveszi tényleg, akkor is megvan az esély a teherbe esésre, mivel az előváladékban is lehet megtermékenyítésre alkalmas sperma.
2012. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Csak mert olvastam olyat is, hogy csak egy előző aktus után maradhatnak ott a spermák, előváladékban nincs. Vagy mondjuk aktus előtt a pasi, khm...magának okozott örömet (amiről mi nők persze mit sem sejtünk), ottmarad egy pici sperma és kész.
2012. ápr. 1. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egyszer voltunk együtt amikor összejött a baba, pedig már 1 éve úgy csináltuk és nem is gondoltam hogy teherbe eshetek, de megtörtént, és másfél hónapra rá vettem észre :)
2012. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni erről minden félét. Állandóan azt hallani, hogy az előváladék is tartalmazhat spermát, de olyat is, hogy az igazából nem, csak az előző menetből az ivarutakban maradt spermiumot mossa ki. Én ez utóbbit cáfolom, mert a férjem tuti nem játszott előtte magával, mivel végig együtt voltunk.
2012. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
pont az volt nalunk is mint az 5os valaszolonal kiveve hogy mi 3 evig csinaltuk igy. elmaradt mensi utan 3 hettel jottunk csak ra, addig ugye nemis gondoltunk arra hogy ez lehet.
2012. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2012. ápr. 1. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én is köszönöm, azért a 3 év az elég jó arány, azt hittem, hogy ennél sokkal megbízhatatlanabb a módszer. Miis ezt alkalmazzuk, de csak 5 hónapja, eddig még nem tudok róla, hogy terhes lennék :D
2012. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!