Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi volt a legkorábbi...

Kinek mi volt a legkorábbi terhes tünet még a mensi elmaradása előtt? Tudom ez a sokadik ilyen, de érdekelne.

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ami gyanus volt, az az volt, hogy más érzés volt a pisilés a mai napig már érzés, lehet amíg meg nem szülök megmarad. A többi a szokásos volt, mellfájdalom, ingerültség, stb. ami a mensivel jár. De még sem az lett.

6 hkm

2012. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hányás és undor, mindentől a világon. Nagyon hamar jött, nagyon későn múlt.


34 hetes km

2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
extra fáradtság, levertség és extra érzékenység. Bármin képes voltam sírni...
2012. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi... bár a vérzésem kimaradt, semmi egyéb tünetem nem volt, most kezdődött egy kis derékfájdalom, de egyébként ha nem nőne a hasam, és nem mozogna a gyerek, nem tudnám, hogy terhes vagyok

24 hkm

2012. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 29. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi tünetem nem volt,az ovoshoz vittem a kisfiamat bárányhimlővel,a doktornéni megjegyezte,hogy nagyok a cicik,nem lesz-e baba,derítsük ki,mert ugye bárányhimlő van nálunk.Egyből gyógyszertárba mentem,csak a ciklusom 26. napján voltam,még 2 napom volt,de vettem tesztet reggelre,amit persze nem álltam meg,és megcsináltam még akkor délután,alvány,de egyételmű pozitív lett.Azóta itt ugál a pocakomban :)

26+2

2012. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!