Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor vajon mi lehet?...

Most akkor vajon mi lehet? Elegge rossz az idozites

Figyelt kérdés
Aprilis 15en voltam egyutt utoljara a parommal,vedekeztunk, az aktus utan par orara meg is jott rendesen. Kovetkezo honapban 2 hetet kesett. Elmentem dokihoz, kerdeztem mi lehet?Megnezett ultrahanggal nem latott semmit.Ahogy hazaertem meg is jott rendesen. Most van megint peteeresem elmeletileg(tojasfeheres nyulos dolog), de mar 4 napja rettenetesen rosszul vagyok, hanyingerem van, egy falatot sem birok enni. Szerintetek mi lehet? Nem hinnem, hogy terhesseg, hiszen az orvos sem latott semmit, es teszt sem mutatott akkor semmit.
2009. jún. 16. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy több dolog is gyakorlatilag 100 %-ra kizárja a terhességet. 1. azóta kétszer megjött 2.A doki nem látott semmit 3. a Peteérés tünete (terhesen nincs peteérés) A tüneteid nem igazán terhességgel függenek össze. Ha félsz a terhességtől akkor ezeket a tüneteket bőven lehet pszichés alapon is produkálni.
2009. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magad megnyugtatására csinálj egy terhességi tesztet.
2009. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!