Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt az ovuláci...

Szerintetek megvolt az ovulációm? Mit gondoltok a tesztekről?

Figyelt kérdés

Ma nagyon fájt a jobb oldalam viszont nem lett egyforma erős a tesztcsík és a kontrollcsík. Ma este pedig már negatívat teszteltem. Minden nap 18:45-kor teszteltem és ma olyan déltől fájt nagyon a petefészkem. Ma délelőtt fél 11-11 fele együtt voltam a párommal, nagyon fájt, minden lökésnél belenyilalt (bocsi a kifejezésért) előtte péntek este voltunk együtt. Szerintetek lekéstünk vagy még jó lehet. Sajnos a férjem spermaképe nem a legjobb így lehet szombaton is együtt kellett volna lennünk, de a férjem dolgozott hajnalig. A ciklus.hu szerint holnap lenne az ovum.


Itt a link a tesztekről:

[link]


2012. ápr. 1. 19:10
 1/9 A kérdező kommentje:

kepfeltoltes.hu/view/120401/DSCN6693_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


kepfeltoltes.hu/view/120401/DSCN6694_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


hátha ezeken jobban látszik

2012. ápr. 1. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni a képeket.
2012. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

www.kepfeltoltes.hu/view/120401/DSCN6693_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


így remélem sikerül. Egyiket sem tudtad megnyitni? Nekem megnyitja.

2012. ápr. 1. 19:32
 4/9 A kérdező kommentje:

itt a másik is. Másold ki és illeszd be a keresőbe úgy beadja.


www.kepfeltoltes.hu/view/120401/DSCN6694_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. ápr. 1. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 31-ére tenném az ovudat:) Sok sikert!
2012. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


remélem így már jó lesz

2012. ápr. 1. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban 31én lehetett akkor volt szín azonos a két csík. És szerintem az együttlétetek is jó napon volt. Sok sikert!
2012. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló köszönöm, hogy írtál. Én is arra gondoltam, mert ma már negatív lett a teszt, de sokan írják, hogy csak az a pozitív, ha ugyanolyan mindkét csík vagy a tesztcsík erősebb. Nálam ilyen nincs. Lehet akkor nem szabadult ki a pete? (bár elég erősen fájt és még most is fáj, ha megyek)
2012. ápr. 1. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
neked is köszönöm harmadik válaszoló, remélem sikerült. Majd 14 nap múlva kiderül :)
2012. ápr. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!