Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy így ugrál a...

Normális, hogy így ugrál a hőm a ciklus második felében?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 2. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úr Isten hány kérdést fogsz még feltenni a görbéddel kapcsolatban?

Számtalan görbével és magyarázattal van tele a net és ez az oldal!Miért nem olvasom utána?

A görbéddel NINCS SEMMI BAJ!

Szépen látszik az emelkedés,meg volt az ovud gratulálok!Egyáltalán nem ugrál,ennyi pont belefér!

Ha így marad kb még egy hét és tesztelhetsz!

Az hogy két naponta felteszel valami újabb kérdést a görbéddel kapcsolatban még nem fog megnyugtatni!Csináld végig ezt a nyamvadt hónapot aztán rakd fel az egész görbét és majd azt ki lehet értékelni!

Erre ennél többet úgy se lehet mondani!

Szép napot!

2012. ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Tessék,parancsoljál,itt egy link amin általános terhesgörbék vannak!Azok se egy darab vízszintes vonalból állnak!


[link]

2012. ápr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Figyelj csak. Ha rosszul keltél,és rossz napod van ne rajtam töltsd le. Ez az oldal azért van,hogy segítsünk egymáson,és segítséget kérjünk más emberektől. Második hónapja hőmérőzök,így ha lehet azt mondani fin.om sincs a hőmérőzésről,nincs sok tapasztalatom,és nincs sok görbém,hogy összehasonlítsam őket.Engem az én görbém érdekel,és nem a másoké. Igen megnyugtatnak az olyan válaszok,hogy szép görbe,meg látszik,hogy volt ovud,mint mindenki mást rajtam kívül. De nem megnyugtatásokat kérek,és nem azt,hogy hazudjanak hogy szép a görbém,és mégsem az,hanem magyarázatot és segítséget. Biztos te cseszted le a tegnapi kérdezőt is,hogy "ki nem várja április 8-ra?",hogy "hányszor akarod még ezt megkérdezni?". Amúgy meg nem sok görbét lehet visszanézni,mert x nap után nem lehet megnyitni,szóval hiába nézegetek görbés kérdéseket. Ja mellesleg ha te is végig mentél volna azokon,amiken én,akkor téged is megnyugtatna minden pozitív hozzászólás. Köszi,hogy elcseszted a napom. Bocsi ha hosszú voltam.
2012. ápr. 2. 07:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj de ha utána olvastál volna tudnád hogy a hőnek minimum 10 napig fent kell maradnia ahhoz hogy valóban ki lehessen mondani hogy "igen,meg volt az ovuláció"!

Te még csak 5-6 napon tartasz tehát még bármi lehet!

Eddig szép,gyönyörű,2 napja is az volt meg 6 napja is!

Egyébként fogalmam sincs melyik kérdésről beszélsz mert nem olvastam!De majd most megnéztem!

Persze hogy ez az oldal arra való hogy segítsük egymást de 2 naponta ugyan azzal a kérdéssel hogy segítesz magadon?Ráadásul itt nem orvosok vannak,tehát ez is csak jobb híján tipp,amiket kaphatsz!

Nem mellesleg nem te vagy itt az egyetlen akinek esetleges problémái vannak!Te se tudod hogy én miken megyek keresztül vagy miken nem,még se teszek fel 2 naponta kérdéseket,mikor van belőle 320 másik!

Én is tettem már fel kérdést és ó de meg voltam nyugtatva aztán nagy pofára esés lett!Úgy hogy ha te itt keresed a megnyugvást az nagy baj!

Ha valami nem stimmel orvoshoz kell menni!Amúgy én egy hónapja vezetek görbét és mégis értek hozzá mert nem voltam lusta utána olvasni!

Nem megbántani akartalak,és azt hiszem válaszoltam a kérdésedre is és segítettem is!Jah és egyáltalán nincs rossz napom,és köszönöm nagyon jól ébredtem!:)

2012. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is kb. 3-jára olvasom ezt a görbés-kérdést..:D:DKissé türelmetlen a görbe kérdező...:DNem baj..Szép a görbéd,Pláne,hogy az előző ciklusod csak 6 napos volt..:DÉs azt írod 2 hónapja vezeted.Ráadásul ebben a hónapban sem mérted mindennap...:SÍgy hogyan segítsenek az itt jelenlévők?:o:)Na mindegy..Egyébként 100 %-ra igazat adok az elsőnek..:DTényleg olvass utána,mert a TE problémád nem a MI problémánk..:)Nekünk is van,Neked is van és mindenkinek a sajátja a legnagyobb..:):)További szép napot!!!!
2012. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs azzal gond, ha kérdezel, de már most látszik,hogy nagyon rajta vagy, minden gondolatod e körül forog (különben nem tennél fel ennyi kérdést a görbédről)!

Egy picit pihenj! Bele fogsz bolondulni, ha állandóan erre gondolsz.

A görbéddel nincs gond. Csináld tovább a hőmérést!

2012. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó hagyjuk a szóvitát,nem ez volt a célom,csak rosszul esett ez a lekezelő válsz,hogy " Úr Isten,hányszor rakod még fel?" Szerintem ahányszor akarom,de mindegy. Nem akarok itt ellenségeket,mert szeretek ezen az oldalon nézelődni,meg válaszolni,meg ha bizonytalan vagyok,akkor kérdezni. Az előző ciklusom 28 napos volt,nem pedig 6,a gép így hozta le. Csak ha tudni szeretnétek,azért kérdeztem meg 3*,mert az előző görbém annyira cikk-cakkoos volt,hogy sokan kérték,hogy a következő görbém tegyem fel,mert akkor arra gyanakodtak itt sokan,hogy pcos. Úgy gondoltam,hogy egy görbe után nem megyek még orvoshoz,ha 2-3 olyan lesz,akkor igen. Nem lovalom bele magam,szeretnék babát,de már van egy kisfiam,aki 3 éves múlt,nekem még ő is nagyon kicsinek számít,ráérek még egy kicsit. De ha jönni akar jöjjön alapon vagyunk. Tudom,hogy mindenkinek van gondja-baja,ezért nem is adok senkinek lekezelő választ,mert nem tudhatom,hogy milyen gondjai vannak,és mivel gázolhatok esetleg a lelkébe. Láttam már olyat,hogy egy görbét tettek fel 4-5*,de eszembe se jutott kérdőre vonni,hogy nem unja-e még. Bocsi mindenkinek,hogy ennyiszer látta a görbém,nem fogja többet az tuti,nem gondoltam,hogy ennyire felháborító lesz a kérdésem.:) Szép napot. Sziasztok.
2012. ápr. 2. 08:48
 8/11 A kérdező kommentje:
És ovu tesztem meg megmaradt már régről,és megcsináltam 3-at,hogy valóban jól mutatja-e a hőm. Még mielőtt az a válasz jönne,hogy "ha nem lovalod bele magad,akkor minek az ovu teszt?" :)
2012. ápr. 2. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem idáig nagyon jó a görbéd! :)

17 hkm

Mióta próbálkoztok?

2012. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem meg nem kell foglalkoznod az ilyen válaszokkal. Ha 10-szer szeretnéd feltenni, akkor tedd fel 10-szer. Egyébként egyelőre ebből a görbéből nem derül ki hogy PCO problémád lenne. Egyelőre ha szépen fent marad, úgy tűnik hogy a 14-15. napon megvolt az ovuláció. Ha leesne, akkor nem volt még peteérésed. Remélem tudtam segíteni!

2012. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!