Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszt szerda...

Ha az ovulációs teszt szerda reggel 100% pozitív, akkor csütörtök hajnalban már késő összehozni a babát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, elvileg akkortájt van pont peteérérsed. A pozitív ovuteszt után 24-36 óra múlva peteérés.
2012. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de az ovutesztet nem délután kell csinálni?
2012. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

De, délután a legjobb, de anno amikor én is használtam, az ovu közeledtével én is megcsináltam délelött és délután is. A pozitív napomon nekem is már délelött pozitív volt.

Első voltam

2012. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csatlakozom az előttem szólóhoz :) Én is reggel és délután néztem! Kedd délután halvány volt, szerda reggel meg ezerrel pozitív!
2012. ápr. 2. 11:36
 5/22 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor bevetem magam a duplázásba én is! Hajrá mindenkinek!
2012. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Az ovutesztet délután kell csinálni! Pont azért, mert eltérő eredményeket produkál reggel, és délután, és az ovuláció szempontjából a délutáni eredmény a mérvadó! Most hiába volt szerdán reggel erős pozitív, ha délután még nem volt az, akkor még nem vagy az LH csúcson, tehát nem biztos, hogy akkor 24-36 óra múlva következik be az ovu, hanem később.
2012. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Viszont akkor nagyobb az esély arra, hogy nem futottam ki az időből (mármint a petesejt 24 órán belüli megtermékenyítéséből). A pénteki hajrá még jó lehetett :)
2012. ápr. 2. 12:47
 8/22 anonim ***** válasza:
Igazából az a lényeg, hogy a pozitív melyik napon lett először negatív, vagyis amikor már halványodott a tesztcsík az előző naphoz képest. Persze a délutáni teszteket tekintve. Mert akkor aznapra tehető az ovuláció, és ha aznap együtt voltatok, és/vagy az előtte lévő 1-2 napban, akkor esélyes a baba.
2012. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

elírtam. :)

Szóval az a lényeg, hogy a pozitív után melyik napon lett először negatív.

2012. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
szombaton már nagyon halvány volt a csík és vasárnap semmi!
2012. ápr. 2. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!