Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszt szerda...

Ha az ovulációs teszt szerda reggel 100% pozitív, akkor csütörtök hajnalban már késő összehozni a babát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De szerdán délután is erős pozitív volt? és csütörtök-péntek délután?
2012. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
szerdán délután volt a legerősebb! csüt. péntek szombat egyre halványabb és vasárnap semmi.
2012. ápr. 2. 14:11
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor a tesztek alapján csütörtökön lehetett az ovud. Szóval akkor ha kedd-szerda-csütörtök valamelyikén voltatok együtt, akkor nagyon esélyesek vagytok.
2012. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Csütörtök hajnali 3-kor :) Esély? Remélem még van!
2012. ápr. 2. 14:39
 15/22 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy csütörtökre virradólag halnali 3-kor? Mert akkor az tökéletes!
2012. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

IGEN!!!!!! JAJ, BÁRCSAK JÓ LENNE AZ IDŐZÍTÉS!!!!!!


Figyelj, nem értek valamit! Múlt héten volt pozi. az ovu tesztem. Szombat-Vasárnap totál negatív. Erre meg most csináltam még egyet és megint halványan pozitív.


Nem lehet havonta többször peteérésem. Nem lehet, hogy most majd jóstesztként működik???

2012. ápr. 2. 18:01
 17/22 A kérdező kommentje:
nem mutathat ki esetleg 5 napos babát mint jósteszt az ovu teszt????
2012. ápr. 2. 18:02
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha halvány pozitív, azzal nem kell foglalkozni, csak akkor számít pozitívnak, ha a tesztcsík legalább olyan erős, vagy még erősebb, mint a kontrollcsík. Sokaknak kimutat a teszt minimális LH szintet a ciklustól függetlenül, ez normális. Jóstesztként a 11. dpo-tól érdemes használni, viszont azt reggeli első vizeletből. És úgy mutathat terhességet, ha több napon át csinálod, és egyre erősödik a tesztcsík.
2012. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. ápr. 2. 20:25
 20/22 anonim válasza:

Szia! Megkérdezhetem, hogy mi lett az erdmény? Lett baba? Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.

Már volt egy spontán vetélésem és félek mindentől. Most próbálkozunk újra. Előzőleg nem szedtem vitamint, de már 2 hónapja szedem. Remélem segít! Nagyon vágyunk már egy babára.

2012. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!