Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív terhességi teszt...

2 negatív terhességi teszt 8az egyik a 9. dpo-n, másik 10. dpo-n) pozitív teszt a 11. napon majd a 12. napon negatív! Érti ezt vki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Én téged nem értelek. Mit akarsz a 8 meg a 9. DPOn???
2012. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

10-es érzékenységű teszttel csináltam a 9. naptól! :) Bocs,de nem bírtam ki ...... :)


a 8-as véletlen lett a zárójel helyett

2012. ápr. 1. 20:28
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

9. napon tényleg felesleges na de mindegy!

A 12. napon is ugyan olyan teszttel csináltad?

Mennyire lett pozi a teszted?

Várj még egy pár napot,és tesztelj újra!Hiába lövöldözöl vaktára a HCG 2 naponta duplázódik ha fejre áll a világ akkor is!

Nyugi és sok sikert!

2012. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én se értelek, minek tesztelni 9dpo-n? Kb. borítékolva volt a negatív eredmény. Tök fölösleges ilyen korán tesztelgetni, előrébb nem leszel vele, mint ahogy láthatod is, csak találgathatsz, hogy most mi van. Lehet, hogy terhes vagy, és azért lett a 11. napon pozitív, de még annyira alacsony a hcg szint, hogy nem mindegyik teszt mutatja ki. Ezért kellene legalább a mensi esedékes napját megvárni vele.
2012. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy igazatok van,de mikor ott lapul a fürdőben pár teszt,ráadásul 10-es,nem bírtam ki! Mindenhol azt olvastam,hogy a 9. napon elvileg már 17 egységnyi hcg van......

Na mindegy,előrébb tényleg nem lettem!!!

Holnapra nem várom!Az a fura,hogy a mellfeszülésen semmi bajom,mint máskor...

majd lesz ami lesz

Egyébként szép második csíkom lett,még másnap is látszott! :) bezzeg az aznapi negatív lett,nem is értem!egyforma tesztek voltak! neten vettem őket!

2012. ápr. 1. 20:38
 6/18 anonim ***** válasza:

szia.


lehet elkezdődött valami,aztán megszakadt...

Ezért lett pozi majd negatív.


Ha továbbra sem jön meg teszteljél újra 2 nap múlva!

2012. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Velem is ugyanez volt :(

9, 10 dpo-n nega teszt, 11. dpo-n pozitív, felraktam és mindenki írta rá, hogy ez bizony pozitiv, tényleg lehetett látni, igaz halvány volt, de ott volt :)

Erre 13. dpo-n csont nega teszt, ráadásul kettő. És a 15. dpo-n nagyon nagy görcsökkel megjött :( Egy kosarat nőtt a mellem, a mellbimbóm elváltozott, nagyon sírós voltam, szóval produkáltam tüneteket. De szerintem volt baba, csak valami nem volt rendben és elment :((((

A nega tesztek után egy világ omlott össze bennem, a pozi tesztem után beleéltem magam, tervezgettem, fogtam a hasam..és utána mintha elvesztettem volna valakit :( Szörnyű volt...

Ezek után megfogadtam, hogy soha többet nem figyelek semmire míg meg nem kéne jönnie és tesztelni sem fogok addig. Megpróbálok nem rágörcsölni sem, elfoglalom magam, és lesz ami lesz :) Megpróbáltam a cickafarkfű és palástfű teát felváltva, most azt iszom, meg barátcserjézek, hátha segít. Remélem, hogy Neked van baba!

Nagyon szurkolok és írd majd meg!!!

Ja és megértelek, hogy miért teszteltél ilyen hamar, én sem bírtam kivárni :)

Sok sok sok sikert! Írj majd, hogy mi volt. És nem elkeseríteni szerettelek volna, hanem, hogy velem ez volt, és legyél mindenre felkészülve!

2012. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mindenképp írj!
2012. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves "Utolsó" válaszoló! Köszönöm szépen,hogy megosztottad velem a történeted!Sajnálom,hogy nem jött össze a baba,biztos,nehéz lehetett! neked is sok-sok sikert kívánok!!!!

Egyébként én is azon csodálkozok,hogy utána negatív lett... :( ráadásul semmi bajom sincs!Azon kívül,hogy feszülnek a melleim,semmi jel..mensire sem! Múlt hónapban minfenféle jelem volt a babára,kicsit bele is éltem magam,aztán megjött!Erre most...semmi...mai napon kellene megjönnie,ha tényleg nincs baba,mert pontosan 2 hete volt peteérésem!Én mindig megérzem!

Szerintem veszek ma tesztet a patikában és ma már mindenképp biztos eredményt fogok kapni! Nagyon kiváncsi vagyok!!! :) majd megírom!!!

2012. ápr. 2. 08:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia, én megértelek, hogy nem bírtad ki a tesztelgetést! Hát én sem ebben a hónapban. 13 one step tesztet lőttem el a nemvártig. Szerintem én is a 9. dpo.-tól. Minden nap csináltam 1-2 tesztet, tök feleslegesen, mert sokáig negatívat mutatott. Aztán menzi előtt 2 nappal egy nagyon kicsit látszódott rajta a 2 csík. Örültem is nagyon. Másnap, délutáni pisiből negatív a teszt, ekkor bejelentettem apának, hogy nem lesz baba. A nemvárt napján a tesztem időn túli, kb. fél óra múlva lett nagyon halvány pozitív. Alig lehetett látni. Aznap elfogyott a tesztem. Mentem a patikába, mivel nem jött meg, meg a halvány tesztek buzdítottak, vettem egy 10.-es tesztet, ami szintén időn túl lett pozi. Mutattam apának, nem hitte el, hogy terhes vagyok, ugyanis a multkor még nem voltam az. Vártam még két napot, és a 25.-ös tesztem egyértelmű pozi lett. Még az is halvány, de azt már mindenki látja. Ma vagyok 6 hetes terhes. Múlt hét szerdán, láttam már petezsákot is, viszont szikhólyag sem volt benne, nem hogy baba. Ápri 11.-én vissza kell mennem a dokihoz. Tegnap reggel csináltam még egy HCG tesztet, ami nagyon nagyon pozi volt. Egy kicsit meg is nyugodtam, hogy még mindig termelem a HCG hormont, és a picúrommal minden rendben van. Szóval nem vagy őrült, vagy egy kicsit, de akkor én is. Kb. 20 terhes tesztet lőttem el ebben a hónapban. Egyszerűen megéreztem, hogy terhes vagyok, nem hittem el, hogy nem sikerült ebben a hónapban. 3. hónapja próbálkoztunk, a kistesóval. Anno a fiamat is nagyon megéreztem. Hát szóval simán lehetsz te is még babás, az én példám alapján. Kívánom, hogy úgy legyen.
2012. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!