Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt a neten olyan oldal,...

Van itt a neten olyan oldal, ahol orvos elemzi a görbét? Akár másét, akár sajátot.

Figyelt kérdés
A babatervezők oldalát már néztem sokszor, azon kivüli oldalra gondolok. Itt is feltettem már sokszor a görbémet, érkeztek rá válaszok is, nagyon aranyosak voltak akik irtak, meg hiszek is Nekik, de azért szeretném megnézetni orvossal is, hogyha valami nem stimmel, hátha tudok rajta én is javitani. Akár homeos szerekkel, akár mással. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 16. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, erre én is kíváncsi vagyok. Úgyhogy veled együtt várom a válaszokat. Az én görbémre itt szinte mindenki azt írta, hogy forduljak orvoshoz, mert nem normális. Miközben én meg még tegnap is azt hittem, hogy talán baba...
2009. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Úgy látom, ezt még elvárhatjuk :-)) De azért hátha még később valaki rábukkan a kérdésre és tud válaszolni. Néztem a google-ban is, de nem találtam ilyen helyet.
2009. jún. 16. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Most találtam egy olyan oldalt, ahol orvosoknak lehet írni, és max. 3 napon belül válaszol. webbeteg.hu. Én írtam neki, most várom a választ. Elöször regisztrálj, majd kérdezz, hitelesnek tűnik:)
2009. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az első válaszoló voltam, az egyetlen.
2009. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, ki fogom próbálni! Remélem Neked sok-sok jót fog irni! Meg persze nekem is :-))))))
2009. jún. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!