Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek az értékek inzulin...

Ezek az értékek inzulin rezisztenciára utalnak?

Figyelt kérdés

Glükóz terhelés 60' 3,3 mmol/L 3,1 - 10,5

Glükóz terhelés 120' 4,2 mmol/L 3,1 - 7,5

Inzulin 4,4 mIU/L 1,9 - 23,0

Inzulin terhelés 60' 15,8 mIU/L

Inzulin terhelés 120' 0,4 mIU/L

HOMA-IR 0,8 - 4,4


Inzulinrezisztencia gyanúja miatt küldtek vizsgálatra, az emelkedett TSH érték miatt (4,7 lett).

Segítenétek az értelmezésben? sajnos nincs mindenhol határérték. köszönöm


2012. ápr. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem.
2012. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó az eredményed.:))
2012. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó :((((
2012. ápr. 3. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy? Nekem mikor 4-re lement az éhgyomri már nagyon örültünk... A 60 perces meg nem is ment 120 alá, és mégis jött a babó hála Istennek. Fura, hogy ez a terhelés nem számít jónak...

Nagyon drukkolok azért neked, látod, ilyen béna eredményekkel, mint az enyém is lehet...! :))

2012. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont az a probléma, hogy pl. a 60 perces cukor nem emelkedett, hanem csökkent (lemaradt az elejéről, hogy a Glükóz 4,2) hát nem tudom, mindenki aki látta az eredményt azt mondta, hogy tökéletes. Szednem kell a Merckformin-t, diéta és sport :(((((

Neked mennyi idő alatt jött a baba? és mennyire számított rossznak az eredményed?

2012. ápr. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!