Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tőlem és páromtól vesznek...

Ha tőlem és páromtól vesznek le petesejt és spermium mintát, abból ki tudják szűrni, hogy melyek az egészségesek?

Figyelt kérdés
Igy be tudják ültetni?

2012. ápr. 3. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kitudnák....

De két okból sem teszik. Egyik mert nagyon drága.

Másik mert ez már manipuláció lenne a megfogant gyermekhez.


Sokan mondják, hogy jó lenne, mert akkor kevesebb beteg baba születne..., mert akkor biztosabb..... de Mai álláspont szerint ezt nem tehetik meg.

2012. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy fiúnk.Egészségesnek született(látszólag).Majd 17 hónaposan kiderült nála,hogy örökletes betegségben szenved.Elég ritka betegségben.Sajnos őt elvesztettük.Ezért gondoltunk arra párommal,hogy igy lehetséges e teherbe esnem?De azt sem tudom,hogy nekem beültetnék e,mivel nem vagyok meddő.Ebben az esetben mi van?
2012. ápr. 3. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Megtehetik!

Két helyen végeznek a világon ilyesmi szűrést. Amerikában, Angliában.

Egy ismerősék készülnek rá.

Természetesen nem minden genetikai betegséget szűrnek, de elég sokat!

2012. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel érdemesebb felkeresni egy klinikát, ahol ezzel foglalkoznak (beültetéssel). Ők nyilván tudják mind a jogi, mind az orvosi lehetőségeket, így Te is biztosan fogod tudni, mia helyzet. Itt a neten bárki azt ír, amit akar.
2012. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!