Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után néhány nappal menzis...

Ovu után néhány nappal menzis hasfájás?

Figyelt kérdés

3-4 napja lehetett az ovum (de az is lehet, hogy már 5 napja!), azóta már nincsen folyásom sem, mégis időnként feszít-szúrkál a hasam, ma pedig menzi-szerű enyhe hasfájásom van.


Akkor ez most mi? Még csak most lenne pé? Vagy ez már lehet a beágyazódás kezdete is?


2012. ápr. 3. 10:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
megint én:) meg azt elfelejtettem hogy a fiam az késoi pé.lett 18.ciklusnapon.Simán lement a terhességem és a szulés is.Most 13-14.nap volt ovu:)remélem lessz ideje rendesen beágyazodni:)
2012. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nekem is kisfiam van.:)

Jövő hétvége elvileg a nemvárt időpontja, utána jelentkezem, mi volt, írj te is!:)

2012. ápr. 3. 15:46
 13/21 A kérdező kommentje:

Jaj, most vettem észre, hogy egyszerre írtunk!:)


Nekem meg 10. ciklusnapon fogant a kisfiam.:)


Most egész délután szúrkál a hasam, de valahogy mégsem érzem magam babásnak, nem is tudom.:( úgy érzem, csak beképzelem az egészet, túlságosan figyelek magamra. Lehet, máskor fel sem tűnne a dolog.

Na mindegy, próbálok azért pozitív lenni!:)

2012. ápr. 3. 19:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp írok hogy mi lett az eredmény ha tesztelek:)KITARTAS!!!!:)
2012. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Te hogy érzed magad?

Nekem tegnap egész nap fájdogált a hasam, vagyis inkább úgy "éreztem", meg szúrkált még.

Mára teljesen elmúlt, viszont rettenetesen ingerlékeny vagyok, robbanok minden kis apróságra. Ez viszont azt hiszem, nem a babásság jele.:(

2012. ápr. 5. 09:31
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia,

nem fáj semmim de sokat járok pisilni.Nemtudom hogy már attol-e lenne de ezt nemlehet peképzelni.és állandoan éhes vagyok.Igyekszem nem gondolni rá de nagyon szeretnék +tesztelni:)

2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap volt, hogy szinte 5 percenként jártam pisilni, nekem sem jellemző az ilyesmi menzesz előtt/után/alatt. Enyhe menzis érzésem jön elő időnként - hát tényleg nem tudom eldönteni, hogy csak nagyon figyelek a testem jelzéseire, azért érzem, vagy egyébként is ilyen szokott lenni ez idő tájt.:O Mondjuk még kb. 1,5 hét van menziig, szóval nem tudom.


Jaj, telne már gyorsabban az idő...


Ráadásul a nemvárt napja pontosan kisfiam 1. szülinapja.:D

2012. ápr. 5. 18:24
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy sztem bíztatóak a tüneteid, de nem merem elkiabálni a helyedben, megvárjuk a tesztelést!:)
2012. ápr. 5. 18:25
 19/21 A kérdező kommentje:
Na, teljesen szétszórt vagyok... szóval, nem merem elkiabálni a NEVEDBEN, nem a "helyedben"!!:)
2012. ápr. 5. 18:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szuper ajándék lessz hogy reggel teszt+ lessz és johet a szulinapi buli.:)Nagyon szorítok:)
2012. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!