Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után néhány nappal menzis...

Ovu után néhány nappal menzis hasfájás?

Figyelt kérdés

3-4 napja lehetett az ovum (de az is lehet, hogy már 5 napja!), azóta már nincsen folyásom sem, mégis időnként feszít-szúrkál a hasam, ma pedig menzi-szerű enyhe hasfájásom van.


Akkor ez most mi? Még csak most lenne pé? Vagy ez már lehet a beágyazódás kezdete is?


2012. ápr. 3. 10:10
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Szia! Mi újság nálad?


Nekem 1,5 hete minden nap megjön-érzésem volt, sokszor rohantam is ki a wc-re, de semmi. Ovu után kb. a 9. napon iszonyat erős hasszúrásom volt pár pillanatig, aztán délután hasmenés. Menzi előtt 3 nappal megnőtt a bimbóudvarom, és teljesen olyan érzékeny lett, mint szoptatáskor volt, meg olyan tejbelövellős érzés - sosem szokott ilyen lenni.

Tegnap este pedig iszonyat hányinger fogott el, meg is szédültem, remegtek a lábaim hosszú ideig. Biztosra vettem, hogy babás vagyok. (még 12-én teszteltem egy negatívat, de gondoltam túl korai volt).


Ma volt a 29. cn-em, legutóbb 29-re jött meg.

És sajnos ma is meg is jött.:((( Egyértelműen menzi.:( Nem olyan sok, mint szokott lenni, de élénkpiros, és nem 1-2 csepp vagy folt, úgyhogy már nincs reményem.:(

Csak nem értem ezt a sok tünetet. Ennyi mindent nem lehet beképzelni sztem.


Remélem, neked jobb híreid vannak, írj, hogy mi van veled!!!!:)

2012. ápr. 15. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!