Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel két tesztet is csinálta...

Reggel két tesztet is csináltam egyszerre, az egyiken halvány pozi a másikon erősebb, miért?

Figyelt kérdés
A halványabb az Gabriel kazettás a másik meg mártogatos Romeda,a Romedán sokkal erösebb volt a tesztcsík.Tegnap délelött csináltam egyet a Gabriellel és akkor erösebb volt mint ma.Lombik beültetés után vagyok a 12 napon.Igen,Én vagyok az a lombikos :) köszi.
2012. ápr. 3. 10:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az egyik érzékenyebb, mint a másik?
2012. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszi.Mindkettö 25-ös.Ezek amugy érzékeny tesztek?Tegnap este még nagyon érzékenyek voltak a melleim szinte fájtak..de ma reggel sokat "csillapodott"
2012. ápr. 3. 11:03
 3/34 A kérdező kommentje:
az baj lehet?Köszi
2012. ápr. 3. 11:04
 4/34 anonim ***** válasza:

A pozitív az pozitív :) főleg ha az egyik erősebb is!

Kisbabát vársz, gratulálok!!!!! :))) Vigyázz magadra és élvezd ki a pocakos időt! :)))

2012. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy babás vagy! Képet tudsz felrakni a tesztekről?
2012. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem igazad lesz.Sok éve várunk már rá,és az enyhülő mellfájdalom?
2012. ápr. 3. 11:08
 7/34 A kérdező kommentje:
még nem raktam ide fel képet nem tudom hogy kell.Csak félek elhinni..reggel mikor megcsináltam a Gabrielt,majdnem egy perc mulva lett pozitiv éshát halvány volt a tesztcsik de persze látszik :) gyorsan mindjárt megcsináltam a Romedát az meg sokkal erösebb volt és hamarabb kimutatta a pozit ugyh kicsit akkor megnyugodtam.
2012. ápr. 3. 11:10
 8/34 anonim ***** válasza:
Az enyhülő mellfájdalom szerintem nem gond.Lehet,hogy lesz olyan,hogy nagyon fáj de lesznek olyan napok is amikor egyáltalán nem fáj.
2012. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 8. héten derült ki, hogy babát várok (volt vérzésem) és mivel a tesó + tesztjét is eltettem gyorsan csináltam a pocaklakóval is tesztet (X-epil, 25-ös, 2db/doboz) emlékbe. Én is meglepődtem, mert az egyik azonnal + lett, majd leugrott a két csík róla, a másiknak kellett 1-2 perc, amíg kiadta a második csíkot és sokkal halványabb is lett. Amikor rákérdeztem a dokinál azt mondta, hogy rossz volt a teszt. Lehet, hogy érte valami még csomagolás előtt vagy nem volt teljesen légmentes a csomagolása...


Gratulálok Nektek!

2012. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hogyha fel szeretnél rakni képet, akkor csak erre rákattintasz:

[link]

Rámész arra, hogy tallozás, ha két képet akarsz, akkor a 2. sorban is rámész, kiválasztod a képet, amit feltettél a gépre, lemész alulra beírod az email címed és a felölt :)

Ezek után fog töltődni pár percet és végül megjelennek kicsiben a képek és alatta lesz, hogy link a képhez. Azt bemásolod ide nekünk :)

2012. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!